2018-08-29 12:01Preses relīze

Lexar atjauno piegādes un ražošanu pilnā apmērā

null

Pārņemot Lexar īpašumtiesības no Micron, Ķīnas uzņēmums Longsys īslaicīgi apturēja Lexar atmiņas karšu un citu atmiņas risinājumu piegādes. Tadag Lexar zīmols ir atgriezies!

Foto entuziastu vidū labi zināmās Lexar atmiņas kartes jau sen ir novērtētas ar augstu veiktspēju un izcilu uzticamību. Micron lēmums pārtraukt ražošanu un pārdot zīmolu 2017. gada pēdējā ceturksnī bija pārsteidzošs un radīja bažas daudziem profesionāliem lietotājiem.

Tagad zīmols ir atpakaļ pilnā apmērā ar tā jauno īpašnieku - Ķīnas uzņēmumu Shenzhen Longsys Electronics Co., Ltd. (vai tikai Longsys), kam jau ir vairāk nekā 20 gadu pieredze NAND flash produktu ražošanā.

Focus Nordic kļuva par Lexar produktu izplatītāju un ir gatavs piegādāt Lexar produktus visas valstīs, kurās darbojas Focus Nordic; Zviedrija, Dānija, Norvēģija, Somija, Islande, Latvija, Lietuva, Igaunija un Polija.

Daži vārdi no Huabo Cai, Lexar izpilddirektora:

“Es esmu ļoti satraukts par Lexar zīmola atkārtotu prezentēšanu mūsu klientiem visa pasaulē. Lexar ir izcilas izpētes un attīstības iespējas, kā arī padziļināti izprot mūsu klientu vajadzības. Tajā pašā laikā mēs esam pārliecināti, ka mēs varam veiksmīgi paplašināt Lexar biznesu dažādos tirgos visā pasaulē

Vairāk nekā divdesmit gadu inovatīvas attīstības rezultātā Lexar kļuva par pasaulē pazīstamuun uzticamu zīmolu zibatmiņas jomā, nodrošinot nepārspējamu uzglabāšanas pieredzi un nepārprotamu vērtību uzņēmumiem un patērētājiem.”

Spilgta atmiņas karšu nākotne

Lexar un Longsys apvienotā pieredze attīstīs un stiprinās produktu un risinājumu klāstu, un pastāvīga sadarbība ar profesionāliem fotogrāfiem, videogrāfiem un radošiem profesionāļiem nodrošinās pareizo produktu izveidi pareizajos tirgos.

Lexar produktu klāsts ietver godalgotās atmiņas kartes, karšu lasītājus, cietos diskus (SSD) un USB flash atmīņas, kas paredzētas profesionāliem fotogrāfiem, videogrāfiem un satura veidotājiem, kuri pieprasa augstas izšķirtspējas risinājumus attēliem, 1080p full-HD, 3D, un 4K video.

Lexar Photokina

Lexar šogad piedalīsies Photokina izstādē, Ķelnē, Vācijā 26.-29. Septembrī, kas ir viens no lielākajiem un aizraujošākajiem notikumiem profesionālo fotogrāfu kalendārā.

Par Lexar

Vairāk nekā 20 gadus Lexar ir uzticams pasaules mēroga atmiņas risinājumu zīmols. Visi Lexar izstrādājumu modeļi tiek pārbaudīti Lexar kvalitātes laboratorijās, kurās ir vairāk nekā 1100 digitālo ierīču, lai nodrošinātu veiktspēju, kvalitāti, savietojamību un uzticamību. Lexar produkti ir pieejami visā pasaulē lielākajos mazumtirdzniecības veikalos. Plašāku informāciju vai atbalstu, apmeklējiet www.lexar.com.

Par Longsys

Izveidots 1999.gadā, Shenzhen Longsys Electronics Co, Ltd ir ķīniešu DMS uzņēmums (dizains, modulis, Serviss), kas koncentrējas uz NAND flash aplikāciju programmatūras un aparatūras produktiem. Inovācijas uzņēmums ar vairāk nekā 500 patentiem, kas pārdod produktus visā pasaulē. Plašāka informācija par www.longsys.com.

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola.

Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem.

Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika.

Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē.

Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem.

Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs