2015-03-12 11:35Preses relīze

Joby piedāvā jaunus video kameru aksesuārus

null

Joby, kas ir galvenokārt pazīstama ar saviem ļoti praktiskiem Gorillapod statīviem, tagad piedāvā Action Grip; aksesuāri, kas paver iespēju jaunām perspektīvām izmantojot video kameras, piemēram, kameras kā GoPro®, Ricoh® un Sony®. Rokturis tiks pārdots gan atsevišķi, gav komplektā ar statīvu.

”Video kameras kļūst arvien populārākas”, saka Kate Farmer,Joby zīmola direktore,” un pārdošanas sasniegs 9 miljonus vienību līdz 2018. gadam”.

”Mēs vēlamies nodrošināt mūsu lietotājiem vēl vairāk iespēju izmantojot video kameru un jaunais Action Grip roturis derēs visām video kamerām, neatkarīgi no zīmola”.

Action Grip

Peldošo rokturi var izmantot uzņemot video un nekustīgus attēlus. Izmantojot rokturi ir ērti veikt ierakstu ja, piemēram, Jūs peldat, sērfojat vai nirstat, bez riska zaudēt Jūsu kameru. Rokturis peld, pat ar uzstādītu kameru un integrētu rokas siksnu, kas dod papildus drošību.

Noņemot GoPro® stiprinājumu, jebkuru kameru ar standarta vītni var piestiprināt rokturim.

Roktura apakšā ir noņemams vāks, kas aizsedz statīva standarta stiprinājumu.

Action Grip & Pole

Tas ir risinājums, kas ietver Action Grip un Extension Pole 49 cm. Statīvs ir izgatavots no alumīnija; tas arī peld un ir aprīkots ar standarta vītni apakšā, kas ļauj savienot kopā vairākus statīvus.

Cenas un pieejamība

Abi Action Grip and Action Grip & Pole jau ir pieejami, aptuvenās mazumtirdzniecības cenas:

Joby Action Grip – 25.00 EUR

Joby Action Grip & Pole – 35.00 EUR

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties: raimonds.sauss@focusnordic.lv

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.
Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.
We represent Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, Kenko, Metz, Nissin, Sirui, Steiner, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs