2015-08-31 10:43Preses relīze

Jaunumi no Lowepro

null

Lowepro, kas vēl pirms nedēļas laida apgrozībā jaunas mugursomas, tagad atjaunina savu lielāko panākumu; Slingshot

Jaunās Slingshot sērijas nosaukums ir Slingshot Edge un tā būs pieejama divos izmēros.

”Fotogrāfiem svarīgākais ir viegla piekļuve aprīkojumam ceļojuma laikā, saka Tim Grimmer, Lowepro zīmola viceprezidents, ”Ir dažas lietas, kas kaitina, kad Jums pietrūkst laiks svarīga mirkļa uzņemšanai, jo Jūsu aprīkojums joprojām somā. Jaunā Slingshot Edge ir paredzēta vieglai un ātrai piekļuvei aprīkojumam, tajā pašā laikā nodrošina labu aprīkojuma aizsardzību un izcilu dizainu”.

Slingshot Edge 150 AW

Radīta bezspoguļu sistēmas kamerām arstandarta tālummaiņu, papildus objektīvam, 7’’ planšetdatoram un personīgajām mantām. Soma ir aprīkota ar Lowepro patentēto All Weather-aizsardzību, All Weather Cover™.

Slingshot Edge 250 AW

Radīta DSLR kamerām arstandarta tālummaiņu, papildus objektīvam, zibspuldzei un standarta10’’ planšetdatoram un personīgajām mantām. Soma ir aprīkota ar Lowepro patentēto All Weather-aizsardzību, All Weather Cover™.

Cenas un piejamība

Slingshot Edge jaunie modeļi būs pieejami 2015.gada oktobrī. Aptuvenās mazumtirdzniecības cenas:

Slingshot Edge 150 AW, - 105.00 EUR

Slingshot Edge 250 AW, - 125.00 EUR

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.
Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.
We represent Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, Kenko, Metz, Nissin, Sirui, Steiner, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs