2019-01-30 10:01Preses relīze

Jauns Rotolight izplatītājs

null

Portatīvas, jaudīgas, ātras un daudzpusīgas. Rotolight inovatīvās LED gaismas fotogrāfiem un filmu veidotājiem ir vienkārši izcilas savā klasē. Focus Nordic tagad kļūst par šo britu ražoto studijas apgaismojuma izplatītāju visās Ziemeļvalstīs, Baltijas valstīs, Čehijā un Slovākijā.

Focus Nordic ir gandarīts paziņot, ka Rotolight godalgotās LED gaismas tagad ir daļa no mūsu augošā aprīkojuma klāsta profesionāliem fotogrāfiem un filmu veidotājiem. Britu tehnoloģiju uzņēmums ir guvis lielus panākumus ar saviem inovatīvajiem produktiem, un tā mērķis ir revolucionizēt veidu, kādā strādājat ar gaismu gan studijas iekšienē, gan ārpus tās. Papildus nepārprotamajām nepārtrauktās gaismas diodes gaismas priekšrocībām - iespēja redzēt rezultātu "dzīvot" uz kameras ekrāna un mazais enerģijas patēriņš - Rotolight piedāvā daudzas citas funkcijas, kas nav pieejamas ne strobēs, ne tradicionālajās studijas lampās.


Kvalitatīvs apgaismojums portreta un studijas fotografēšanai

Rotolight ir raksturīgs LED apgaismojuma apaļais dizains un ārkārtīgi kompaktais formāts, neskatoties uz lielo apgaismojuma virsmu. Portretu, kāzu un modes fotogrāfi saprot, ka lielāka virsma rada mīkstu un stilīgu gaismu, kā arī Rotolight dabisko apļa apgaismojumu modeļa acīs, nevis leņķa atstarojumus, kas parādās, lietojot tradicionālos softboksus un zibspuldzes.

Vēl viena ļoti vērtējama iezīme ir augstas kvalitātes gaismas diodes (CRI> 96, TLCI 91), kas novērš gaismas mirgošanu un nodrošina perfektu krāsu atveidi neatkarīgi no iestatījumiem. Lielākajai daļai Rotolight LED lampu ir mainīga krāsu temperatūra ar plašu diapazonu, sākot no 3150K līdz 6300K, kas ļauj to pielāgot esošajiem gaismas avotiem, piemēram, mājsaimniecības spuldzēm, dienasgaismas spuldzēm vai dienasgaismai.

Fakts, ka Rotolight LED gaismas neuzkarst neatkarīgi no tā, cik ilgi tās tiek izmantotas, ir arī faktors, kas kļūst svarīgs studijas fotogrāfijā vai filmēšanai telpās, kurās var darboties daudzas lampas. Modeļiem un citam personālam nav jāuztraucas par pārlieku siltumu, tāpēc fotografēšana vai filmu uzņemšana siltuma jutīgai pārtikai būs daudz vieglāka.

Zibens ātras un jaudīgas

Rotolight LED lampas ne tikai nodrošina nepārtrauktu gaismu, bet arī spēj strādāt ar aizvara ātruma sinhronizāciju līdz pat 1/8000 sekundēm, tā saukto HSS zibspuldzi. Atšķirībā no tradicionālajām fotokamerām un studijas gaismām, Rotolight nav starplaika starp zibspuldzēm, kas nozīmē, ka jūs varat fotografēt nepārtraukti un būt pārliecinātiem, ka katrs attēls saņems tikpat daudz gaismas. Un pateicoties energoefektīvai LED tehnoloģijai, viens akumulators nodrošina vairākus desmitus tūkstošus pilnas jaudas zibšņus!

Bezvadu vadība

Iebūvētais atbalsts Elinchrom bezvadu zibspuldzes aktivizēšanai Skyport, kas ir visizplatītākais tirgū, ļauj viegli izmantot zibspuldzes režīmu neatkarīgi no tā, kur novietojat lampas attiecībā pret kameru. Skyport darbojas līdz 200 metru attālumam. Piederumu klāstā ir arī uzlabots Rotolight HSS raidītājs, ko var izmantot, lai regulētu spilgtumu, krāsu temperatūru, zibspuldzes ilgumu un apgaismojuma režīmu līdz pat 10 lampām, kas sadalītas 4 grupās. HSS raidītājs ir pieejams Canon, Nikon, Sony, Fuji, Olympus un Panasonic kamerām.

Īpašie video efekti

Video uzņemšanai Rotolight piedāvā unikālu specefektu komplektu, kinematogrāfisku SFX, kas var simulēt kvēlojošu uguni, zibeni, TV ekrāna mirgošanu, šāvienus, policijas / ātrās palīdzības gaismas un paparazzi zibšņus. Apvienojot ar Rotolight apaļajiem krāsu filtriem ir daudz radošu iespēju filmu veidotāju pasaulē!

Jonas Wernbo, Focus Nordic vadītājs, par Rotolight

„Ar Rotolight produktu mūsu portfelī Focus Nordic tagad var piedāvāt augstas kvalitātes studijas apgaismojumu fotogrāfiem, filmu veidotājiem un ražošanas uzņēmumiem mūsu tirgū. Tie ir gan inovatīvi, gan ļoti labi būvēti produkti, kas atspoguļojas arī lietotāju komentāros un saturā, ko tie rada ar šīm LED gaismām. Un tas, ka Rotolight ir arī labi izveidots britu uzņēmums ar īpašu un augsti kvalificētu personālu, lielā mērā veicina mūsu ļoti pozitīvās cerības par šo sadarbību. ”

Rotolight produktu klāsts

Rotolight has three main product ranges with various lamp sizes and light output - Neo, Aeos and Anova Pro. They are supported by a wide range of accessories, such as soft boxes, honeycombs, barndoors, filters and sync cables, and are also offered in kits with several lamps, lighting stands and custom-made transport bags.Rotolight ir trīs galvenās produktu līnijas ar dažādiem lampu izmēriem un gaismas jaudu - Neo, Aeos un Anova Pro. Tos atbalsta plašs piederumu klāsts, piemēram, softboxes, honeycombs, barndoors, filtri un sinhronizācijas kabeļi, kā arī tiek piedāvāti komplektos ar vairākām lampām, apgaismojuma stendiem un individuāli izgatavotām transporta somām.

Rotolight NEO 2

Kompakts, viegls un pārnēsājams LED apgaismojums ar mainīgu krāsu temperatūru, ko var izmantot gan uz kameras, gan bez kameras. Ar 6 AA baterijām, kas nodrošina līdz pat 85 000 LED zibšņu vai 1,5 stundas nepārtrauktas gaismas ar pilnu jaudu. Var darboties arī ar strāvas padevi studijas fotografēšanas laikā vai ilgākos videoierakstos. Satur visas funkcijas, kas saistītas ar Rotolight profesionālajiem LED lampām un aprīkoti ar filtra komplektu, jastas somu un maiņstrāvas adapteri.

Rotolight Aeos

With a weight of less than 1.5 kg and sensationally thin (only 2 cm), Aeos is one of the most portable studio lights on the market. Designed for portrait photographers and filmmakers who work a lot on-location. The maximum light output is a massive 5750 lux (at 1 meter) and thanks to the power-efficient LED technology, a 95 Wh Rotolight V-mount battery is sufficient for up to 3 hours of continuous light at full power. Supplied with professional ball head, filter kit and AC adapter. Ar svaru, kas ir mazāks par 1,5 kg un sensacionāli plāna (tikai 2 cm), Aeos ir viena no portatīvākajām studijas gaismām tirgū. Paredzēta portretu fotogrāfiem un filmu veidotājiem, kas strādā pārsvarā vietas. Maksimālā gaismas jauda ir 5750 luksi (līdz 1 metram), un, pateicoties energoefektīvai LED tehnoloģijai, 95 Wh Rotolight V-mount akumulators nodrošina līdz pat 3 stundām nepārtrauktas gaismas ar pilnu jaudu. Komplektā ietilpst profesionāla statīva galva, filtra komplekts un maiņstrāvas adapteris.

Rotolight Anova Pro 2

Viena no jaudīgākajām LED gaismām savā klasē. Anova Pro 2 rada mīkstu gaismu ar iespaidīgiem 10 700 luksiem, bet enerģijas patēriņš ir tikai 72 W, kas nerada siltumu. Viens V-veida akumulators var nodrošināt pietiekamu enerģiju līdz 150 000 zibšņiem ar pilnu jaudu! Citiem vārdiem sakot, ideāls apgaismojums studijas portretiem, modes, pārtikas fotografēšanai, videoierakstu un TV pārraidēm. Anova Pro 2 ir pieejama trīs versijās; Standarts ar 50 grādu leņķi, Ultrawide ar 110 grādu leņķi un Solo, kam ir 50 grādu leņķis un fiksēta krāsu temperatūra 5600K (dienasgaisma). Visos ir integrēti alumīnija rokturi, un tie ir aprīkoti ar kronšteinu vieglai stenda montāžai, filtra komplektam un maiņstrāvas adapterim.

Par Rotolight

Rotolight ir vadošais britu tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas daudzpusīgu un pārnēsājamo LED gaismu ražošanā fotogrāfiem un filmu veidotājiem. Uzņēmums ir slavens ar savu spēju ieviest jauninājumus un produktiem, kas sniedz attēlu veidotājiem unikālus instrumentus un priekšrocības, lai viņi varētu realizēt savas radošās idejas un ambīcijas. Rotolight ir izstrādājis neskaitāmas nozares inovācijas un ir plaši atzīts ar daudzām globālām balvām un atzinībām par inovāciju, tehnisko izcilību un produktu kvalitāti. Kā ģimenes uzņēmums Rotolight ir unikāla ilgtermiņa perspektīva, kas ļauj koncentrēties uz nepārtrauktiem ieguldījumiem, lai nodrošinātu izcilus kvalitātes produktus un pilnīgi unikālu klientu pieredzi.

Vairāk informācijas: raimonds.sauss@focusnordic.lv

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun, Saramonic u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola.

Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem.

Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika.

Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē.

Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem.

Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs