2018-06-29 09:01Preses relīze

Jauns, ātrs objektīvs no Pentax

null

Lielais diafragmas atvērums un augstākā kvalitāte, gan optiska, gan mehāniska, raksturo jauno HD Pentax-D FA 50mm f / 1.4 SDM AW.

Star sērija ir piemērota visprasīgākajiem Pentax fotogrāfiem un piedāvā visaugstāko iespējamo attēla kvalitāti. Šīs sērijas objektīviem ir arī izcila konstrukcijas kvalitāte un tiem ir tāda paša stingrība un izturība kā Pentax putekļu un mitruma drošām spoguļkamerām.

HD Pentax-D FA 50mm f / 1.4 SDM AW ir ātrs objektīvs, kas paredzēts pilna kadra sensoram (bet darbojas arī ar APS-C sensoru, tas nodrošina fokusa attālumu, kas vienāds ar 76,5 mm). Minimālais fokusa attālums 40 cm un objektīvs aprīkots ar Virskaņas tiešās piedziņas motoru, SDM, kas nodrošina ātrdarbīgu un klusu fokusu. Gumijas aizsargblīvējums padara šo objektīvu piemērotu fotografēšanai grūtos laika apstākļos.


Cena un pieejamība:

HD Pentax-D FA 50mm f/1.4 SDM AW FE būs pieejams piegādēm Jūlijā.

Mazumtirdzniecības ietecamā cena: € 1435

Vairāk informācijas: raimonds.sauss@focusnordic.lv


Kopsavilkums

  • Lielisks bokē
  • Pilna kadra saderīgs (var izmantot arī ar APS-C)
  • Ātrs un Kluss autofokuss
  • Laikapstākļu noturīgs
  • Min. fokuss, 40 cm
  • SP-pārklājums, aizsargā priekšējo lēcu pret netīrumiem un taukiem


Specifikācijas

Fokusa garums: 50 mm
Apertūras lielums: 1.4
Attēla izmērs: 24 × 36 mm (pilna kadra). Saderīgs ar APS-C
Objektīva stiprinājums: Pentax KAF4 

Focusing: Autofokuss

Attēla Stabilizators: Nav (nav vajadzības kopš visām Pentax DSLR kamerām ir iebūvēts attēla stabilizators)
Lēcu elementi / grupas: 15 elementi / 9 grupas
Min Diafragma: 16
Min Fokusa attālums: 40 cm
Max Palielinājums: 0.18x
Diafragmas lāpstiņas: 9
Filtra Izmērs: 72 mm
Garums: 106 mm
Diametrs: 80 mm
Svars: 955 grams

Iekļautie Aksesuāri: Objektīva blende, objektīva vāciņš

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Zeiss, Samyang, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs