2022-07-05 13:20Preses relīze

Jauni viedie produkti Focus Nordic klāstā

ToucanToucan

Focus Nordic ar lepnumu paziņo, ka esam izvēlēti par Toucan Solutions viedo produktu izplatītāju.

Mums tas ir jauns produktu klāsts un mēs esam patiesi priecīgi uzsākt sadarbību ar Toucan, saka Rebecca Laanemets, produktu menedžere un uzņēmuma Focus Nordic atbildīgā par Toucan.

Mēs novērojam pieaugošu pieprasījumu pēc viedajiem produktiem, kas atvieglo mijiedarbību ar cilvēkiem, izmantojot viedās mājas produktus vai tiešsaistes sapulces.

 

Toucan padara mājas drošību un savienošanu ar citiem viedajiem produktiem vieglāku. Specializējas viedos un intuitīvos viedās mājas produktos, kas padara jūsu ikdienu drošāku un vieglāku. Jūs varat skaidri redzēt, kas notiek mājās, izmantojot platleņķa objektīvu, 1080P Full HD ierakstu un kristāldzidru nakts redzamību. Viena lieliska Toucan produktu īpašība ir tā, ka jūsu video vēsture tiek saglabāta bez maksas 24 stundas.

 

Toucan produktu klāstā jūs atradīsiet tādus produktus kā:

 

Toucan Smart home

Izmantojot Toucan Smart Home produktus, Jūs varat piekļūt mājām no jebkuras vietas, izmantojot lietotni Toucan. Esiet savienots visu diennakti un jūtieties mierīgs, kamēr esat prom no mājām.

Toucan Smart mājas produktu sērija ietver bezvadu video durvju zvanu, kameru ar LED gaismu, bezvadu drošības kameras un daudz ko citu.

 

Produktus ir viegli uzstādīt un tiem ir vairākas viedas funkcijas, piemēram, divvirzienu runāšana, lai runātu caur kameru, 1080P Full HD ierakstīšana un kristāldzidra nakts redzamība.

 

Tocuan Connect

Toucan Connect produktu sērija ietver konferenču skaļruņus, tīmekļa kameras un videokonferenču sistēmas un tie ir lieliski produkti, kad runa ir par sapulcēm darbā no mājām vai tikšanos ar kolēģiem attālināti no jebkuras vietas pasaulē. Produktiem ir vienkāršs plug-and-play interfeiss, un tas ir viss, kas jums nepieciešams, lai attālinātās konferences sāktu darboties ātri un efektīvi.

 

Visām Toucan kamerām ir šifrēta droša mākoņkrātuve, kas aizsargā jūsu privātumu 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā, un, lai to skatītu vai uzglabātu, nav nepieciešams abonements. Skatiet savu tiešraidi tieši viedtālruņu ierīču lietotnē Toucan Home Security, atskaņojiet notikumu un lejupielādējiet notikumu kadrus.

 

Toucan produktus sāksim piegādāt 2022. gada jūlijā

 

Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, rakstiet uz e-pastu raimonds.sauss@focusnordic.lv

 


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, Delkin, Panasonic, Polaroid, Kodak, Kenko, Sirui, Hollyland, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Ledgo, Orca, Saramonic, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs