2015-08-17 10:53Preses relīze

Jaunais 18-200mm VC megazoom no Tamron

null

Tamron, kam vienmēr ir bijuši mega tālummaiņas objektīvi kā vieni no galvenajiem produktiem, tagad piedāvā jaunu 18-200mm objektīvu ar attēla stabilizāciju, aizsardzību pret laika apstākļiem un ātru auto fokusu. Objektīvs ir vieglākais savā klasē.

Uzbūve

Objektīvam, kas aizvieto iepriekšējo 18-200 tālummaiņas objektīvu, kas ir bijis bestsellers 10 gadus, ir pilnīgi jauna konstrukcija, kurā Tamron ir izmantojis jaunāko tehniku un gadiem uzkrātās zināšanas par tālummaiņas objektīviem, lai radītu maksimāli labu viss-vienā objektīvu. Objektīva konstrukcija sastāv no 16 lēcām, 14 grupās, un neskatoties uz lielo tālummaiņu tas arī ļauj uzņemt tuvplānus ar maksimālo palielinājuma koeficientu 1:4.

Universāls

Ar lielu tālummaiņas lauku 18-200 (ekvivalents 28-310mm 35mm formātā) reti vai nekad nav nepieciešamības mainīt objektīvus. Ar šo objektīvu var uzņemt visu, sākot no grupu attēliem līdz portretiem, kas padara to ideālu ceļojumiem.

Pasaules vieglākais

Mazs svars, tikai 400 gramu padara objektīvu par vieglāko savā klasē, kvalitāte, kas ir ļoti praktiska ceļojumos. Neskatoties uz tā nelielo svaru objektīvam ir modernākā attēla stabilizācija, ātrs auto fokuss un tas nodrošina pārsteidzošu attēla kvalitāti visā tālummaiņas zonā.

Specifikācijas

Focal Length:18-200mm
Maximum Aperture:F/3.5-6.3
Angle of View (diagonal):75〫33’ ~7〫59’
Optical Construction:16 elements in 14 groups
Minimum Object Distance: 0,49m/19,3 in. (at 180mm)~0,77m/30,3 in. (at 35mm)
[at f=18, 200mm: 0,5m/19,7 in.]
Maximum Magnification Ratio:1:4 (at f=200mm: MOD 0,5m)
Filter Size:Ø62mm
Maximum Diameter:Ø75mm
Length*:for Canon 96,6mm(3,8 in.)**
:for Nikon 94,1mm(3,7 in.)**
Weight:400g(14,1 oz.) **
Aperture Blades:7(circular diaphragm)*3
Minimum Aperture:F/22-40
Standard Accessories:Flower-shaped lens hood, Lens caps
Compatible Mounts:Canon, Nikon, Sony

Cena un pieejamība

Tamron 18-200 VC būs pieejams veikalos 2015. gada Augusta beigās:

Tamron18-200 F/3,5-6,3 Di II VC, - 199.00 EUR

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.
Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.
We represent Lowepro, Joby, Tamron, Zeiss, Samyang, Panasonic, Kenko, Metz, Nissin, Sirui, Steiner, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs