2020-10-19 09:11Preses relīze

Jauna jaudīga kabatas izmēra iekārta no Nanlite

Jaunā LitoLite 5C ir interesanta kabatas izmēra iekārta, kas paredzēta gan topošajiem radošajiem, gan pieredzējušiem profesionāļiem.

 

Mūsdienu aizraujoša stāsta pamatā ir pārliecināt auditoriju, ka tas, ko viņi redz, ir patiess. Šajā jomā praktiskie gaismas efekti kļūst par spēcīgu instrumentu un LitoLite 5C iekārta pārsniedz to, ko var sniegt citas kabatas izmēra gaismas. 15 iebūvētie pielāgojamie efekti sniedz jums iespēju atdarināt vētru, mirgojošas spuldzes, policijas automašīnas un daudz ko citu.

 

Vienkāršotā lietotāja saskarne un minimālistiskās vadīklas piesaista visu līmeņu radošās personas. LitoLite 5Ciekārta sasniedz vidēji 95 krāsu renderēšanas indeksu (CRI) un vidēji 97 televīzijas apgaismojuma konsekvences indeksu (TLCI), apvienojumā ar korelētās krāsas temperatūras (CCT)diapazonu 2700 K-7500 K, 5C uzvar un ir visspilgtākā kabatas izmēra gaisma tirgū ar luksa jaudu 2351 x 1 x 0,5 m (581l ux) pie 1 m). Iebūvētā baterija piedāvā līdz pat 90 minūtēm ilgu lietošanu ar 100% intensitāti un 1/4-20 stiprinājums nodrošina, ka jūs to viegli varat piestiprināt pie sava aprīkojuma. 

 

Cena un piegāde:

Jaunās LitoLite iekārtas piegāde sāksies Oktobrī. Ieteicamā pārdošanas cena ir 89,- EUR.

 

Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, nosūtiet e-pastu uz raimonds.sauss@focusnordic.lv

 

Galvenās specifikācijas:

 

  • Kompakts 108 x 22 x 60 mm izmērs
  • Nominālā jauda: 7 W
  • CRI: Vidēji 95 TLCI: Vidēji 97:
  • 15 pielāgojami efekti
  • Iebūvēta baterija, kas nodrošina līdz pat 90 minūšu lietojumu ar 100% intensitāti
  • Mainīga krāsu temperatūra, 2700 k - 7500 k
  • Iebūvēti magnēti

 


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, Delkin, Panasonic, Polaroid, Kodak, Kenko, Sirui, Hollyland, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Ledgo, Orca, Saramonic, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs