2017-11-01 11:28Preses relīze

Jauna foto mugursoma no Lowepro

null

Arvien vairāk fotogrāfu izmanto kompaktas sistēmas kameras ar maziem un viegliem objektīviem. Lowepro m-Tractor ir ideāla mugursoma kompaktas sistēmas kamerām!

Ierastās foto mugursomas bieži vien ir pārāk lielas lielākai daļai fotoaparatūras, ko izmanto mūsdienās. Arvien populārākas kļūst kompaktas, bezspoguļa kameras, kurām salīdzinot ar DSLR kamerām nav lielā optiskā skatu meklētāja.

Nepieciešamība pēc mugursomas, kas speciāli izstrādāta bezspoguļu kamerām, ir ļāvusi Lowepro izstrādāt pavisam jaunu somu ar ļoti kompaktiem izmēriem; Lowepro m-Trekker BP-150.

Pielāgota ceļojumiem

Tikai 15 cm dziļa un 45 cm gara, šis mugursoma aizņem minimālu vietu mājās vai ceļojuma laikā. Bet neskatoties uz to, m-Trekker var uzglabāt cienījamu fotoaparatūru. Elastīgs interjers ar noņemamiem dalītājiem ļauj viegli pielāgot mugursomu dažādu veidu objektīviem vai piederumiem.

Papildus bezspoguļa sistēmas kamerai ar tāļummaiņas objektīvu, pāris papildus objektīviem un citiem maziem priekšmetiem, tājā var viegli ievietot gan telefoto objektīvu, gan kompaktu statīvu, piemēram, Joby Gorillapod. M-Trekker BP-150 ir arī polsterēta kabata 12’’ vai 13’’ planšetdatoram.

Piekļuve no ķermeņa puses galvenajā nodalījumā aizsargā pret zādzībām, un, ja jums gadās nonākt pēkšņās lietusgāzēs, jūs varat aizsargāt mugursomu ar komplektā iekļauto All Weather AW pārvalku.

Vairāk nekā tikai foto soma

m-Trekker BP-150 ir viegli pieejama kabata personīgām lietām, piemēram, lietus jakai vai plānam džemperim, kā arī divkāršas elastīgas sānu kabatas ūdens pudelēm vai nelielam termosam. Jūs varat arī piestiprināt statīvu ārpusē, šim nolūkam ir īpaši paredzētas regulējamas siksnas.

The Lowepro m-Trekker BP-150 is available in two versions made from really durable fabrics; Black Cordura® (nylon) and gray Canvex™ (a polyester and cotton mix). Both are as elegant as they are practical.

Lowepro m-Trekker BP-150 ir pieejama divās versijās, kas izgatavotas no patiešām izturīgiem audumiem; Melns Cordura® (neilons) un pelēks Canvex ™ (poliestera un kokvilnas maisījums). Šie materiāli ir eleganti un ļoti praktiski.


Cena un pieejamība

Lowepro m-Trekker BP-150 ir pieejama pasūtīšanai un tā mazumtirdzniecības cena ir € 129,00For more information: raimonds.sauss@focusnordic.lv


Kopsavilkums

  • Viegla, pielāgota bezspoguļa kameru sistēmām
  • Elastīgs interjers, droša piekļuve tehnikai
  • Polsterēts nodalījums 12’’ klēpjdatoram (CradleFitTM)
  • Augšējās kabatas personisko mantu glabāšanai
  • Elastīgās sānu kabatās ūdens pudelēm
  • Regulējamas siksnas statīviem
  • All Weather AW pārvalks
  • Izgatavota no izturīgi materiāliem

Specifikācijas

Krāsa: Melna vai pelēka
Materiāls: 600 Denier Polyester / Gray CanvexTM vai Black 500D Cordura®
Ārējie izmēri: 29 x 15 x 45 cm
Iekšējie izmēri: 27 x 12 x 42 cm

Svars: 0.9 kg

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Zeiss, Samyang, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs