2023-09-05 06:35Preses relīze

Ilford laiž klajā jaunu krāsu filmu: Ilfocolor 400

Ilford Ilfocolor 400Ilford Ilfocolor 400

Ilford jau izsenis ir sinonīms izcilībai melnbalto fotogrāfiju produktu jomā. Tā vēsture aizsākās 1879. gadā un tas ir kļuvis par uzticamu, ikonisku vārdu fotogrāfijas pasaulē.

Šodien Ilford iepazīstina ar jaunu aizraujošu krāsu filmu Ilford Ilfocolor 400. Filmas izšķirtspēja ir ISO 400 un tai ir 24 ekspozīcijas, filma ir paredzēta C-41 procesam.

Filmai ir klasisks antīkais stils ar siltām, piesātinātām krāsām, kas atgādina pagājušā gadsimta 60. gadus.

 

Mēs redzam milzīgu pieprasījumu pēc analogajām filmām un jauniem produktiem, saka Lasse Ēriksons (Lasse Ericson), kas Focus Nordic atbild par Ilford Imaging. "Pēc tam, kad mēs publicējām filmu, visi 1200 ruļļi tika izpārdoti tikai divās dienās, tāpēc tagad ir jāgaida līdz nākamajai partijai, kas iznāks oktobrī. Ilford apgalvo, ka pieejamība ir laba.

 

Cenas un piegāde

Nākamo filmu partiju sāks piegādāt 2023. gada oktobrī.

Ieteicamā pārdošanas cena ir: 16,90 EUR

 

Lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, sazinieties ar raimonds.sauss@focusnordic.lv

 

Galvenās specifikācijas

  • 35 mm filmu kamerām
  • Vintage stila izskats ar siltām, izslēgtām krāsām
  • 24 ekspozīcijas
  • Izgatavots C-41 procesam

 

 

 

 


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, Delkin, Panasonic, Polaroid, Kodak, Kenko, Sirui, Hollyland, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Ledgo, Orca, Saramonic, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs