2018-10-02 10:00Preses relīze

Focus Nordic, lielākais foto preču izplatītājs Eiropā, turpina paplašināties.

null

Pirms vairākiem gadiem Focus Nordic izvēlējās paplašināt foto produktu izplatīšanu ārpus Skandināvijas valstīm, uzsākot darbību Baltijas valstīs. Līdz 2016. gadam paplašināšanās turpinājās arī Polijā. Tagad Čehijas Republika un Slovākija ir iekļautas Focus Nordic izplatīšanas tīklā.

Papildus ienākšanai divās jaunajās valstīs Focus Nordic kļūst par ekskluzīvo Tamronu izplatītāju Polijā no 1./10.

Čehija / Slovākija

No sākuma Čehijā / Slovākijā būs trīs darbinieki, kā arī vietējais birojs Prāgā. Vairāki zīmoli, kurus pārstāv Focus Nordic, tiks izplatīti no pirmās dienas gan Čehijas Republikā, gan Slovākijā; Azden, Crystal Clear, Delkin, Focus, Kodak, Ledgo, Lenspen, Lexar, Lume Cube, Luna, Mitsubishi, Nisi, Pilot, Polaroid, Polaroid Originalals, Pritt, Pro-Mounts, 3L, Saramonic, Sirui, Transcend, Zhiyun, Walther un Panasonic.

Veiksmes recepte

"Pēc veiksmīgās paplašināšanās Baltijas valstīs un Polijā, mēs redzam, ka mūsu biznesa koncepcija darbojas arī ārpus Ziemeļvalstu reģiona," saka Jonas Wernbo, Focus Nordic izpilddirektors. "Mēs esam pārliecināti, ka tā būs veiksmīga arī Čehijā un Slovākijā

"Mūsu ideja par plašu zīmolu klāstu, ar 100% foto un video saistību, kā arī efektīvu izplatīšanu ir padarījusi mūs par Eiropas lielāko izplatītāju - pozīciju, kuru mēs tagad nostiprinam. Tomēr tas nav pats galvenais, mums vissvarīgākais ir tas, kā mūsu klienti uztver mūs. Mēs neesam apmierināti ar to, ka esam lielākie, mēs vēlamies, lai mūsu klienti uztvertu mūs par labāko visos līmeņos. Mūsu mērķis ir, lai mūsu klienti uzskatītu mūs par profesionālu, drošu partneri ar kuru ir patīkami sadarboties. "

"Ir ļoti svarīgi, ka mūsu piegādātājiem ir tikpat pozitīva pieredze sadarbojoties ar mums, jo tas ļauj tālāk paplašināties. Piemēram, Tamron, viens no mūsu svarīgākajiem zīmoliem, ir izvēlējies mainīt izplatītāju Polijā uz Focus Nordic. Tas ir pārliecinošs pierādījums tam, ka līdz šim esam bijuši veiksmīgi. "

"Mēs pastāvīgi cenšamies attīstīt korporatīvo kultūru, kas raksturo Focus Nordic. Tas nav viegli izdarāms strauji augošajā uzņēmumā, bet ir ļoti svarīgi to paveikt!"

Papildu informācijai: raimonds.sauss@focusnordic.lv

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola.

Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem.

Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika.

Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē.

Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem.

Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs