2017-03-14 10:45Preses relīze

Focus Nordic izlaiž apgrozībā iesācēju binokli, lai iedrošinātu jauniešus vairāk interesēties par dabu.

null

Focus Junior 6x21 ir īpaši izstrādāts, lai to varētu izmantot bērni jau no 4 gadu vecuma un uz augšu. Ir taču interesanti un jautri veikt atklājumus par to, kas ir ap mums.

Liels pieprasījums

Daudzi mazi bērni, kas pavada savus vecākus un radiniekus dažādos dabas un putnu vērošanas ceļojumos, arī labprāt izmantotu binokli. Tomēr tas nav tik viegli, jo parasti binokļi ir lieli un smagi, un attālums starp okulāriem ir pārāk liels, lai tos izmantotu mazi bērni.

Focus Junior ir īpaši veidots ar vienu viru, nodrošinot labu stabilitāti un acu platumu 50-63 mm, lai tas atbilstu noteiktam vecumam.

“Daudzus gadus, apmeklējot dažādus pasākumus, man tika uzdoti jautājumi par labiem binokļiem priekš bērniem” saka Hase Bergvists, Focus Nordic AB Produktu Menedžeris “un tagad pēc ilga attīstības darba, mēs beidzot varam iepazīstināt ar jauno Focus Junior. Pēc daudziem testiem mēs esam secinājuši, ka 6x palielinājums ir ideāls kompromiss starp objekta palielināšanu un vieglu lietošanu”

Lieli izplatīšanas apjomi pa zemu cenu

Focus binokļi tiek pārdoti Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Somijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Islandē, Farēru salās un Polijā. Tas nozīmē lielos daudzumos, kas savukārt nozīmē pa zemām cenām. Mūsu mērķis ir, lai katram bērnam, kam ir interese, būtu iespēja iegādāties binokli.

Specifikācija:

  • Palielināšana: 6x
  • Priekšējais diametrs: 21 mm
  • Redzeslauks pie 1000m: 120m
  • Acs kontrasts: 10mm
  • Dioptriju regulēšana: -3D - +3D
  • Min.objekta attālums: 3m
  • Īpaši liels fokusēšanās aplis
  • Gumijas apvalks sniedz drošu saķeri
  • Viena centrālā vira labākai stabilitātei
  • Svars: 180g

Cena un pieejamība

Focus Junior būs pieejams veikalos 2017.gada martā pa sekojošām pārdošanas cenām:

Focus Junior 6x21, 29.00 EUR

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Zeiss, Samyang, DxO One, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs