2021-06-15 06:00Preses relīze

Filtri stāstniekiem - Black Mist filtri no Nisi

Nisi jau sen ir viens no pasaules vadošajiem foto un filmu optisko filtru ražotājiem. Tagad ir izstrādāta jauna apļveida filtru sērija - Nisi Black Mist filtri, kas rada maigu un pasteļveida gaismas toni.

Black Mist filtru iepriekš galvenokārt izmantoja filmu veidotāji un kā kinematogrāfisko filtru ‘’matte-boxes’’, bet tagad tas ir pieejams apļveida filtru izmēros no 49 līdz 82 mm. Šis filtrs jūsu attēliem piešķir papildu dimensiju un raksturu. Gaismas avoti iegūst patīkamu izkliedi, kamēr ēnas saglabā toņu un melnumu. Tajā pašā laikā tas arī samazina kontrastu un mīkstina grumbas un plankumus, kas padara to lieliski piemērotu portretu uzņemšanai.

 

Filtri būs pieejami Jūnijā

Ieteicamā NISI FILTER BLACK MIST 1/8 72MM pārdošanas cena ir 110 EUR

 

Galvenās specifikācijas

  • Rada maigu pasteļveida gaismas toni
  • Papildus pārklājums “black specks”
  • Nodrošina nelielu detaļu zudumu visā attēlā, salīdzinot ar tradicionālajiem difūzijas filtriem
  • Filtra gredzens izgatavots no misiņa, kas atvieglo objektīva pieskrūvēšanu.
  • Pieejamie izmēri: 49, 67, 72, 77 un 82 mm 3 dažādās stiprībās: 1/2, 1/4 un 1/8

 


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, Delkin, Panasonic, Polaroid, Kodak, Kenko, Sirui, Hollyland, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Ledgo, Orca, Saramonic, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs