2016-06-08 16:00Preses relīze

DxO ONE atjaunina OpticsPro uz 11. versiju un piešķir tā kamerai DxO ONE jaunas funkcijas.

null

DxO ONE ir pasaules vadošā programmatūra priekš uzlabotās foto rediģēšanas un kuras tehnika ir ieviesta vairāk kā 300 miljons produktos visā pasaulē, tagad tā uzlabo savu godalgoto RAW-pārveidotāju uz OpticsPro 11.versiju.

Paralēli uzņēmums nāk klajā ar jaunu aplikācijas versiju priekš DxO ONE. Jaunā aplikācija automātiski atjaunina kameras programmatūru un piešķir tai jaunas funkcijas.

Trokšņu samazināšana sasniedz jaunu līmeni OpticsPro 11

DxO PRIME -tehnika trokšņu samazināšanai OpticsPro un industrijas standartam kopumā trokšņu samazināšanai, šajā versijā iegūst milzīgu uzlabojumu – PRIME 2016. Tā arī iegūst vairākus instrumentus automātiskai korekcijai. Ar dažiem klikšķiem attēli tiek uzlaboti, savādāk būtu nepieciešams daudz zināšanu un laika, lai tos apstrādātu.

DxO PRIME 2016 – labāks un ātrāks

DxO OpticsPro 11 sastāv no PRIME 2016, kas ir gan labāks, gan ātrāks kā iepriekšējā versija un tas var veikt trokšņu samazināšanu attēlos, kas uzņemti ar augstāku ISO kā pirms tam. Trokšņa samazināšana tiek veikta tādā veidā, lai tonētās un detalizētās attēla daļas (bokeh) tiek saglabātas. Pat detaļas tumšajos laukuma attēlos tiek saglabātas un trokšņu samazināšana tiek veikta automātiski, jo tiek nolasīti kameras meta dati.

Neskatoties uz milzīgajiem funkciju un kvalitātes uzlabojumiem, kopējais process ir četras reizes ātrāks kā pirms tam.

„Jaunā DxO PRIME trokšņu samazināšana ir vienkārši satriecoša” saka profesionālais fotogrāfs Maiks Mezuels (Mike Mezuel) „tas dod iespēju uzņemt attēlus ar satriecoši augstiem ISO un joprojām veido neticami bagātu, detalizētu un no trokšņiem brīvu attēlu.”

Automatizētā ‘’spot weighted’’ korekcija

DxO attēlu zinātnieki ir izstrādājuši jaunu papildierīci priekš DxO OpticsPro – gudrā apgaismojuma rīku, kas izmanto sejas noteikšanu, lai izmantotu inteliģento toņu karti visā attēlā, lai labāk paplašinātu dinamisko diapazonu, pievienotu aizpildījuma gaismu un uzlabotu kontrastu vienlaikus optimizējot apgaismojumu uz sejas. Rezultāts ir īsta punktu apstrāde – pēcuzņemšanas – ar tādiem pašiem rezultātiem kā punktu mērīšanai parasti nodrošina kamerās, bet ar papildus labumu precizējošu elastību.

„DxO attēlu zinātnieki to ir atkal paveikuši” saka Kamila Ferārī (Camilla Ferrari, profesionāls fotogrāfs un DxO vēstnieks „izmantojot sejas noteikšanu, jaunā punktu svērtā korekcija ir spējīga piemērot pat ļoti spēcīgu Gudrās Gaismas (Smart Lighting) līmeni, saglabājot cilvēkus manās bildēs daudz dabīgākus un acīm patīkamākus.”

Citi uzlabotie instrumenti, tostarp jaunais pilnekrāna režīms

DxO OpticsPro 11 pievieno vairākas noderīgas funkcijas:

  • Auto Mikrokontrastu Režīms, kas uzlabo attēla saturu, kamēr tam tiek saglabātas sejas un kontrolēti trokšņi.
  • Selektīvā Toņa Kontrole, kas sniedz dabīgākus rezultātus, efektīvi atgūst informāciju ēnās un gaismojumos, izvairoties no starptoņiem.
  • Jauna pret sarkano acu funkcija apvienota ar sejas atpazīšanu, kas viegli noņem sarkanās acis vairākiem cilvēkiem/attēliem ar vienu klikšķi.
  • Jauns pilnekrāna skatītājs, kas novērš uzmanību no traucējošās nekārtības tā, lai jūs varētu vairāk fokusēties uz attēlu izvēlēšanos, noraidīšanu un novērtēšanu, kamēr izmantojat jaunus īsceļus, kas radīti, lai paātrinātu atlasīšanas procesu.

Tiek atbalstītas vairākas kameras

DxO OpticsPro lasīs jūsu foto meta datus un liks jums lejupielādēt atbilstošu kameras/objektīva moduli.

Ar šo moduli OpticsPro automātiski un inteliģenti piemēro korekcijas, kā piemēram: sagrozīšanu, hromatisko aberāciju, vinjetes efektu un objektīva maigumu. Ar šo jaunāko DxO OptictsPro 11 versiju pievieno atbalstu vairākām jaunām kamerām, ieskaitot Nikon jauno flagmani D5, tādējādi palielinot kopējo atbalstu kameru/objektīvu kombinācijas uz vairāk kā 28 000.

Jaunās funkcijas priekš DxO ONE

Jaunā DxO ONE aplikācija v1,4, kas tagad bez maksas ir pieejama lejupielādēšanai AppStore, piešķir visām DxO ONE kamerām jaunas funkcijas.

Tās tika realizētas pēc vērtīgām atsauksmēm no fotogrāfiem pa visu pasauli un ir piemērs tam, ka DxO ONE ir produkts, kas kļūst arvien labāks un labāks bez nepieciešamības iegādāties jaunu kameru.

Jaunās funkcijas 1,4 versijā ir:

  • Iespēja pievienot autortiesību informāciju attēlu Exif datiem
  • Funkcija pievienot ūdenszīmes attēliem tieši kamerā
  • Jauns un tīrāks interfeiss ar vēl ātrāku piekļuvi visiem iestatījumiem.

„Tāpat kā mana DSLR kamera un mans monopods, DxO ONE ir kļuvis par nozīmīgu mana darba sastāvdaļu. Viens no iemesliem ir tas, ka es varu dalīties ar savu darba devēju ar bildēm, lai viņš tās novērtē.” Saka Džons Tavlī (John Tawley), labi zināms motosporta fotogrāfs. „Ar jaunajām autortiesību un ūdenszīmju funkcijām es ne tikai varu ātri dalīties ar savām bildēm, bet man ir arī garantija, ka manas bildes netiks izplatītas bez manas piekrišanas.”

Cena un pieejamība

DxO OpticsPro 11 iznāk divās versijās: Essential un Elite, priekš PC un MAC. Produkts būs pieejams jūnijā pa sekojošām iepazīšanās cenām visu vasaru:

  • DxO OpticsPro 11 Essential Edition. Iepazīšanās cena EUR 89.00
  • DxO OpticsPro 11 Elite Edition. Iepazīšanās cena EUR 129.00
  • DxO ONE APP. Bezmaksas lejupielādēšana AppStore

Ja jums ir iepriekšējā versija no 2016.gada 1.aprīļa, jūs bez maksas varat to atjaunināt caur DxO mājaslapu www.dxo.com

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Zeiss, Samyang, DxO One, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs