2020-05-15 13:00Preses relīze

Atraisiet savu pasauli ar Smooth-X no “Zhiyun”

Smooth-X ir jauns, stilīgs plaukstas izmēra salokāms stabilizators, kas sver tikai 246 g un viegli ieliekams somā vai pat kabatā. Kopā ar stabilizatoru nāk klajā jaunā izstrādātā ZY Cami mobilā lietotne speciāli Smooth-X un kurai ir viss nepieciešamais mūsdienu filmētājam.

 

Jauda vienkāršībā

Smooth-X ir salokāms viedtālruņa stabilizators, kurš piešķir jaunu, iepriekš neredzētu dizainu. Pagriežot tā vertikālo metāla rokturi, jūs varat pārvērst savu stabilizatoru par plaukstas izmēra stilīgu sīkrīku, kas ir pietiekami mazs, lai to ieliktu mugursomā vai pat kabatā. Pateicoties tā unikālajam dizainam, ass nekad neaizsedz skatu, pat ultra platleņķa fotografēšanā.

 

Smooth-X ar iebūvēto alumīnija teleskopisko stieni ļauj jums izpētīt plašo pasauli plašākā perspektīvā. Stabilizators ļaus aizsniegt līdz 260 mm tālāk. Nu jūs varat iekļaut vairāk draugu, iegūt vairāk skatus un papildus jautrību!

 

Vienkāršība ir visaugstākā vērtība, un Smooth-X nodrošina vienmērīgāku lietošanu, jo tas ir tik

neiedomājami vienkārši lietojams. Varat veikt visu — fotografēt, filmēt un kontrolēt tālummaiņu — izmantojot parocīgo vadības paneli. Daudzfunkcionālā M poga ļauj tvert mirkļus daudzpusīgos režīmos un acumirklī pārslēgties starp ainavas un portreta režīmu.

 

Smooth-X ir iesācējiem draudzīgs stabilizators, kas ļauj tieši kontrolēt tālruņu kameras, izmantojot Bluetooth savienojumu. Četru stundu darbības laiks un tieša uzlāde, izmantojot barošanas bloku, ļaus jums darboties visos piedzīvojumos.

 

Vieda fotografēšana

Nesen pievienotā viedā žestu vadības funkcija padara Smooth-X par ideālu pavadoni individuālos ceļojumos vai grupas uzņēmumiem. Lai sāktu fotografēt vai uzņemt video bez taimera iestatījumiem, vienkārši veiciet kameras virzienā “V” burta žestu vai vilni.

 

Smooth-X ir blakus, lai kur arī jūs dotos. Vienkārši ietveriet video uzņemšanas laukā vēlamo objektu un pēc tam ļaujiet Smooth-X paveikt pārējo. Funkciju klāstā ir kustības palēnināšana, imersīva intervāla uzņemšana un panorāma.

 

Pavisam jauna mobilā lietotne

Zhiyun’s ZY Cami ir jauna mobilā lietotne speciāli Smooth-X  ZY Cami nodrošina gudru, draudzīgu un ērti lietojamu sistēmu, kā arī tā piedāvā progresīvas profesionālās funkcijas. SMART filmu veidošanas režīms piedāvā iepriekš iestatītu sižetu veidņu klāstu, kas integrēta ar pielāgotu mūziku, kameru kustībām un speciālajiem efektiem. Uzņemt filmu vēl nekad nav bijis tik vienkārši!

 

Smooth X būs pieejams Jūnija beigās un ieteicamā pārdošanas cena ir 69,99 EUR.

Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, sazinieties ar raimonds.sauss@focusnordic.lv

 

Galvenās specifikācijas

  • Gluds un kompakts, sver tikai 246 g
  • Salokāms, viegli ieliekams kabatā
  • Pagarināms rokturis līdz 260 mm
  • Vieda žestu vadības funkcija
  • Jauna speciāla mobilā lietotne ar SMART filmu veidošanas režīmu
  • Viegli pārslēgties starp ainavas un portreta režīmu


Par mums Focus Nordic – Latvia

Focus Nordic ir lielākais foto preču produktu izplatītājs Eiropā. Mūsu klāsts ietver daudzus no spēcīgākajiem zīmoliem gan kameru, gan optikas, gan piederumu ziņā. Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Lowepro, Joby, Zeiss, Tamron, Ricoh/Pentax, Rotolight, Samyang, Lexar, Transcend, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Steiner, Ilford, Nissin, NiSi, Zhiyun u.c. Bez tam, mūsu piedāvājumā ir daudzi produkti zem Focus zīmola. Mūsu biznesa koncepcija ir nodrošināt efektīvu produktu izplatīšanu tieši no mūsu pašu noliktavas, piegādājot mazumtirgotājiem Ziemeļvalstīs vislabākos produktus. Ar lieliem iepirkumiem visā Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā tiek apspriestas labākās cenas gan uz precēm, gan uz kravu pārvadājumiem. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas pilnīgākiem, mums šobrīd ir vairāk nekā 60 dažādu zīmolu, no kuriem daudzi ir "aparatūra", piemēram, kameras, videokameras, lēcas un optika. Focus Nordic aktīvi iestājas par labiem darba apstākļiem un labu mūsu piegādātāju sociālo stāvokli visā pasaulē. Caur mūsu dalību ‘’Sociālās Uzņēmējdarbības Atbilstības Iniciatīvu’’ (BSCI), mēs atbalstām organizācijas rīcības kodeksu. Tai jāietver tas, ka piegādātāji ievēro cilvēktiesības un atbilst piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mums kā importētājam un aģentam ir svarīgi, lai mūsu pārdotie produkti tiktu ražoti ētiski, sociāli un ekoloģiski atbildīgi. Pateicoties sadarbībai BSCI, mums ir iespēja izvirzīt iepriekš minētās prasības mūsu piegādātājiem.


Kontakti

Raimonds Saušs
Country Manager
Raimonds Saušs