2023-05-25 13:00Tiskové zprávy

Společnost Zhiyun uvádí na trh nové gimbaly Crane M3S a Weebill 3S

Zhiyun

 

 

Ať už natáčíte chytrým telefonem nebo profesionálním fotoaparátem, gimbal může být vedle fotoaparátu nejdůležitějším nástrojem. Společnost Zhiyun je jedním z předních výrobců gimbalů pro tvůrce obsahu a filmaře a dnes oznamuje inovaci dvou svých nejoblíbenějších gimbalů - Zhiyun Crane M3S a Weebill 3S.

 

Zhiyun Crane M3S

Nový gimbal Zhiyun Crane M3S je dokonalým nástrojem pro vlogování, cestování a sociální média.

Ultra kompaktní přenosný výkonný gimbal o hmotnosti 705 g má vyšší nosnost než jeho předchůdce a unese běžnější full-frame fotoaparáty a kombinace objektivů, ale lze jej použít i s mobilními telefony a akčními kamerami.

Ergonomie je vylepšená a uživatelé mohou fotografovat bez námahy díky nové spoušti Bluetooth, která umožňuje bezdrátové ovládání zoomu a záznamu jediným dotykem. Nový přizpůsobený rychloupínač 2v1 umožňuje uživateli demontovat fotoaparát z gimbalu pro výměnu baterie, aniž by musel fotoaparát znovu vyvažovat.

 

Nový Crane M3S se může pochlubit malým, ale výkonným vestavěným dvoubarevným světlem, které není větší než nehet.

Díky nově vyvinuté technologii, kterou společnost Zhiyun nazývá Lumen Amplifier, dokáže světlo poskytnout intenzitu osvětlení až 1000 luxů a má nastavitelnou teplotu barev 2700-5500K. Toto světlo je ideální, pokud chcete například osvětlit stíny při jasném slunečním světle.

Nový gimbal je vybaven rychlým PD nabíjením, což znamená, že plné nabití trvá pouhé dvě hodiny a maximální výdrž baterie je až 7,5 hodiny.

 

Zhiyun Weebill 3S

Gimbal Weebill je jedním z nejoblíbenějších gimbalů značky Zhiyun pro profesionální tvůrce obsahu. Na novém gimbalu najdeme několik zajímavých novinek, například novou desátou generaci algoritmů, která zvyšuje výkon gimbalů. Společnost Zhiyun dále rozvinula ergonomii předchozího modelu a nový design SLING 2.5 má měkčí úchop, který usnadňuje držení gimbalu po delší dobu. Novou výsuvnou sling rukojeť lze nastavit na obouruční držení a umožňuje nastavení levého a pravého náklonu rukojeti gimbalu i těžiště rukojeti, což usnadňuje natáčení v nízkých úhlech a v režimu sling.

Opěrka na zápěstí má nový nastavitelný knoflík, takže si uživatel může nastavit úhel podle svých preferencí.

U nového gimbalu se společnost Zhiyun rozhodla více zaměřit na vertikální snímání a nový gimbal je vybaven novým inovativním rychloupínákem, který uživateli usnadňuje změnu mezi režimem na výšku a na šířku, aniž by musel gimbal znovu vyvažovat.

Stejně jako nový gimbal Crane M3S je i Weebill 3S vybaven technologií Lumen Amplifier a doplňkové světlo poskytuje intenzitu osvětlení 1000 luxů a má nastavitelnou teplotu barev 2600-5500K s hodnotou CRI 90+.

 

Na přední straně gimbalu jsou dvě přizpůsobitelná tlačítka, která lze nastavit a přizpůsobit podle přání uživatele. Gimbal je také kompatibilní s nejběžnějšími modely fotoaparátů prostřednictvím funkce Bluetooth, takže nepotřebujete kabel.

Gimbal má 12hodinovou výdrž baterie a plného výkonu dosáhne za pouhé dvě hodiny rychlého PD nabíjení.

Nový stabilizátor Zhiyun Weebill 3S je plně kompatibilní s řadou příslušenství Zhiyun Transmount pro monitorování a bezdrátové ovládání.

 

 

Ceny a dostupnost

Nové gimbaly budou dostupné v průběhu června 2023.

 

Doporučená prodejní cena je:

123962 Zhiyun Weebill 3S – 8.190,- Kč / 344.90 €

123963 Zhiyun Weebill 3S Combo – 11.390,- Kč / 479.90 €

123960 Zhiyun Crane M3S – 7.690,- Kč / 324.90 €

123961 Zhiyun Crane M3S Combo – 9.290,- Kč / 389.90 €

 

 

 

Klíčové specifikace

 

  • Ultra kompaktní gimbal s vysokou nosností (Zhiyun Crane M3S)
  • Vestavěné dvoubarevné doplňkové světlo (Zhiyun Crane M3S)
  • Vylepšená ergonomie (Zhiyun Weebill 3S)
  • Nové inovativní rychloupínání (Zhiyun Weebill 3S)

 

Další informace získáte na adrese matej.sumka@focusnordic.cz

 

 

 


O nás Focus Nordic – Czech Republic & Slovakia

Focus Nordic, s centrálou v Gothenburgu je největším distributorem fotografické techniky v Evropě. Sortiment obsahuje řadu silných značek jako jsou Panasonic, Kodak, Lexar, Transcend, Delkin, Sirui, LumeCube, Polariod Originals, Azden, Polaroid, NiSi, Ledgo, Zhiyun, Rotolight, Saramonic, Lenspen, Pro-mounts, . Existuje také řada produktů pod vlastní značkou Focus. Focus Nordic je členem organizace BSCI, která se zavázala ke zlepšení pracovních podmínek v celosvětovém dodavatelském řetězci. Přečtěte si vice na www.focusnordic.cz


Kontakty

Matej Sumka
Country Manager
Matej Sumka