2022-01-14 10:05Tiskové zprávy

Boundary – udržitelné, prvotřídní a inovativní brašny a batohy

 

Společnost Focus Nordic s hrdostí představuje nový přírůstek do řad svých produktů pro aktivní kreativce –Boundary Supply.

Každý běžný den našeho života, když se přemisťujeme z místa na místo, používáme všechny typy řešení nošení věcí k uložení svých každodenních a osobních věcí a fotografického a technického vybavení. Boundary představuje značku životního stylu soustřeďujícího se na design, která poskytuje technicky inovativní, udržitelné a vysoce kvalitní brašny a batohy.
Brašny Boundary nabízejí se svým elegantním a minimalistickým designem prvotřídní komfort a přizpůsobitelné uspořádání, vybavení však zůstává zároveň chráněné a snadno přístupné.

Společnost Boundary nabízí chytré řešení pro veškeré přepravy. Ať už jde o každodenní dojíždění, ježdění na kole do města, hledání místa na fotozáběr, dobrodružný trek, let nebo jednoduše o procházku. Sbalte si svou chytrou brašnu Boundary zaměřenou na funkčnost tak, aby odpovídala vašemu dni a mohli jste se zaměřit na zážitky, které vás čekají. Značka Boundary vám kryje záda.

Není co skrývat. Udržitelné. Certifikované Bluesign®.
Při pohledu zevnitř na udržitelné výrobní metody společnosti Boundary používané pro všechny výrobky uvidíme, že zajišťují malý dopad na životní prostředí. Výrobky Boundary nesou značku Bluesign® – díky certifikaci textilních továren a závodů.

Systém Bluesign® znamená menší dopad dodavatelského řetězce na životní prostředí – od továrny po finální výrobek – a zároveň garanci etického zacházení s dělníky v továrnách, tedy zajištění férových a bezpečných pracovních podmínek a udržitelné výroby tkanin v celém dodavatelském řetězci. Systém pomáhá továrnám, aby fungovaly efektivněji, splňovaly přísné normy kontroly znečištění a nejpřísnější požadavky na chemickou bezpečnost textilií na světě, což snižuje celkovou spotřebu vody, energií a chemických látek.

Všichni víme, že všechny kroky a aspekty procesu výroby mají dopad na životní prostředí a na lidskou společnost. Oceňujeme fakt, že Boundary je značkou, která implementuje systém Bluesign®, aby byl tento dopad menší.

Materiály
Společnost Boundary zajišťuje díky svému zaměření na materiály, se kterými pracuje, udržitelné inovace vysoce kvalitních materiálů, a vyrábí tak materiály zaměřené na výkon s certifikací Bluesign®. 
Používá jednu z nejpevnějších nylonových tkanin na trhu, ve které byly recyklované materiály přeměněny do odolných a vysoce kvalitních vláken a laminované konstrukce tkanin tvořené materiálem Kevlar a nabízející voděodolnost.

Nylonová vlákna jsou stkána dohromady a potažena, díky čemuž je vnitřní i vnější strana všech výrobků voděodolná, pevná, odolná proti opotřebení, skvrnám a navíc se snadno čistí. K zajištění prvotřídní ochrany se používají také vodotěsné zipy. Magnetický hardware se sám zajišťuje díky funkci automatického zavírání, která usnadňuje život na cestách. Pouzdra na fotoaparáty nabízejí pokročilou ochranu vašeho vybavení.

Výběr z produktové řady značky Boundary:
Batoh Errant Pack lze propojit s mnohým příslušenstvím, aby tak poskytoval požadovanou úroveň flexibility pro každodenní nošení věcí. Lehké uspořádání, modulární komponenty a bezproblémový přístup uchovávají kreativní vybavení uspořádané, fotografické vybavení při ruce a navíc prostor pro cokoli a pro vše. Minimalistický a jednoduchý design bude vyhovovat jak dojíždějícím, tak fotografům a dobrodruhům.

Batoh Prima Backpack je dokonalý modulární cestovní batoh s přizpůsobitelným úložným prostorem a modulárními komponentami k uspořádání osobního, fotografického a technického vybavení. Tento modulární batoh má objem 30 l. Zahrnuté pouzdro na notebook lze používat samostatně stejně jako také dodané pouzdro na fotoaparát, které lze na jednodenní výlety přeměnit na brašnu přes rameno nebo na ledvinku.

Batoh Rennen Recycled Daypack je inspirován klasickým stylem a posláním zcela přemyslet, co je s recyklovanými materiály možné. Jeho tvar vypadá ležérně a batoh nabízí mimořádné pohodlí. Nabízí 22 l a příslušenství jako pouzdro, crossbody, tašku Port Kitt atd.

Cena a dostupnosti
Výrobky Boundary budou k dispozici od Února 2022.

Další informace vám rádi poskytneme prostřednictvím e-mailové adresy matej.sumka@focusnordic.cz

Hlavní vlastnosti:

  • Adaptabilní a univerzální
  • Z pevného, voděodolného a udržitelného materiálu
  • Vodotěsné zipy k zajištění prvotřídní ochrany
  • Magnetické doky a automaticky se zavírající spony
  • Rychlý přístup k vybavení, oblečení a dalším drobným předmětům
  • Pohodlné nošení s vhodnou oporou
  • K dispozici široká řada příslušenství

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


O nás Focus Nordic – Czech Republic & Slovakia

Focus Nordic, s centrálou v Gothenburgu je největším distributorem fotografické techniky v Evropě. Sortiment obsahuje řadu silných značek jako jsou Panasonic, Kodak, Lexar, Transcend, Delkin, Sirui, LumeCube, Polariod Originals, Azden, Polaroid, NiSi, Ledgo, Zhiyun, Rotolight, Saramonic, Lenspen, Pro-mounts, . Existuje také řada produktů pod vlastní značkou Focus. Focus Nordic je členem organizace BSCI, která se zavázala ke zlepšení pracovních podmínek v celosvětovém dodavatelském řetězci. Přečtěte si vice na www.focusnordic.cz

Kontakty

Matej Sumka
Country Manager
Matej Sumka