Uue CRANE 3S täiustatud tasakaalustusmootorid võimaldavad kuni 6,5 kg kandevõimet. See avardab oluliselt filmitegijate ja sisuloojate kasutusvõimalusi, kes saavad nüüd ühel päeval filmida peegel- või hübriidkaameratega ning kasutada sama seadet järgmisel päeval mõne sellise professionaalse videokaameraga nagu näiteks Sony FX9, Red Dragon või Arri Alexa.
Suuremate videokaamerate kasutamisel on kaamera mahutamiseks võimalik stabilisaatori külge kinnitada laiendusmoodul. Väiksemate kaamerate kasutamisel saab laiendusmooduli stabilisaatorilt eemaldada ning seadme kompaktsemaks muuta. Crane 3S võimaldab teil videoaparatuuri kiirelt, lihtsalt ja paindlikult võtteolukorrale vastavaks kohandada.
Crane 3S üheks uueks omaduseks on käepidemete eemaldamise ja vahetamise võimalus. Seadmekomplekti saab valida TransMount SmartSling või EasySling käepidemetega. Käepidemel TransMount SmartSling on integreeritud OLED ekraaniga juhtpaneel, et sellelt stabilisaatori ja kaamera seadistusi (näiteks fookuspunkti ja suumi) juhtida. EasySling käepide võimaldab hoida stabilisaatorit erinevates asendites. Käepideme nurga all hoidmise võimalus hõlbustab stabilisaatori liigutamist tavakõrguselt madalateks võteteks. Seadmel olevate nuppude abil saab stabilisaatori töörežiime vastavalt vajadusele vahetada.
Erinevate tarvikute mugavaks lisamiseks on CRANE 3S seadmel ning käepidemel mitmeid keermestatud kinnitusavasid. Tarvikuteks võivad olla näiteks ka EasyRig, mootoriga liugurid, kraanad jms. tugiseadmed, mis aitavad leida optimaalseima võtteolukorrale vastava lahenduse.
Stabilisaatori komplektis on kaasas lauastatiiv, mis aitab seadet salvestamise vaheajal stabiilselt paigal hoida ning hõlbustab samuti ka võttekomplekti seadistamist.
Uudne kõigi kolme telje lukustuslahendus hoiab seadme lõtkudeta koos ning ka mitmed stabilisaatori kasutajaliidesed on varustatud turvalukustustega, et tagada stabiilne töö ka intensiivse liikumise korral.
Rohkem võimsust
CRANE 3S stabilisaatoril on DC-IN pesa, mis võimaldab akude laadimist kuni 25,2 V pingega. Sisseehitatud akud suudavad vaid 4-tunnise laadimise järel hoida stabilisaatorit töös kuni 12 tundi, mis on võrreldes eelmise mudeliga 35% parem tulemus.
Uudse lisavarustusena saada oleva toiteallikana on stabilisaatorile võimalik lisada TransMount PowerPlus akukomplekti, mis sisaldab endas kuut 18650 tüüpi akut. PowerPlus akukomplekti kasutamine pikendab stabilisaatori kasutusaega kuni 21 tunnini ning võimaldab katta akupangana ka teiste võttel kasutatavate seadmete energiavajadust.
Kaugjuhitav
Nagu ka eelnevatel mudelitel LAB ja Weebill, on seadmel Crane 3S võimalus luua traadita ühendus nutitelefoniga ning kasutada seda andmeedastusmooduli abil täiustatud kaugjuhtimisseadmena. Nutiseadet saate juhtmevabalt kasutada FHD (1080p) monitorina – aitab näiteks kaadri kompositsiooni valikul ja olulisimatest seadistustest ülevaate saamisel.
Lisaks kujutise edastamisele ühendab ViaTouch 2.0 nutitelefoni või kaamera stabilisaatoriga. Seadme abil saate võtte käigus muuta mitmeid kaamera ja stabilisaatori seadistusi: liikumise jälgimise kiirus, ava, ISO, säriaeg jne.
Peamised omadused:
Saadavus:
Alates aprilli keskpaigast
Soovituslik letihind
Seadet müüakse kahe komplektina:
Crane 3S (komplekt SmartSling käepidemetega): 899 €
Crane 3S-E (komplekt EasySling käepidemetega): 799 €
Täiendava info saamiseks võtke ühendust e-maili aadressil richard.viialepp@focusnordic.ee.
Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region. Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories. We represent Lowepro, Joby, Zeiss, Samyang, Rotolight, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus. Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated. At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide. Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.