2020-04-20 09:00Pressiteade

Täiendus kompaktsesse objektiiviseeriasse - Samyang AF 75mm f/1.8 FE

Väikeste ja võimsate tooteseeria sai alguse 2017 aastal, et pakkuda kergeid ja kompaktseid eeskujuliku pildikvaliteediga objektiive turule tulnud peeglivabadele kaameratele. AF 75 mm f/1.8 FE on populaarse Sony kaamerate seeria viies objektiiv. Seda objektiivi luues peeti silmas portree- ja elustiilifotograafide vajadusi. 

 

AF 75 mm f/1.8 FE jätkab minimalistlikus stiilis - kaalub vaid 230 grammi ja on 6,9 sentimeetri pikkune. Tänu suurele avaarvule on see objektiiv suurepäraseks kaaslaseks liikuvatele pulma- ja portreefotograafidele. Objektiiv on loodud kaasaegsete täiskaadrisensoriga kaamerate vajadusi silmas pidades, kuid sobib suurepäraselt ka APS-C mõõdus sensoriga kaameratega. 

 

Suurepärase optilise disaini tulemusena tõestab Samyang, et ühtlast ja kaunist tausta hägustamist ei ole võimalik saavutada mitte ainult eriti valgusjõuliste objektiividega – ka unikaalne optiline disain loob muljetavaldavaid tulemusi. Objektiivis on kasutusel 10 läätse, mis on jaotatud 9 gruppi. Viis nendest on spetsiaalklaasist – 3 XLD ja 2 HR, mille tulemusena saavutatakse uus tase kujutise teravuses, hoides selle juures kromaatilised ja optilised moonutused minimaalsetena. Diafragma koosneb 9 lamellist ning seetõttu on fookusest väljas olevad valgusallikad meeldivalt ümmargused ning hajutatud.  

 

Uues AF 75 mm f/1.8 FE objektiivis on kasutusel täiustatud lineaarne samm-mootor (STM), tänu millele on automaatteravustamine kiire, vaikne ja täpne. Suurepäraselt sobiv kiiresti muutuvateks olukordadeks näiteks laste ja ürituste pildistamisel. 

 

See objektiiv toob uuendusena ka muudetava funktsiooniga lüliti, mille abil on teravustamisrõngale võimalik omistada näiteks ava muutmise funktsioon. Lüliti funktsionaalsust saab muuta Samyang lens station´i abil.

 

Hind ja saadavus:

Soovituslik letihind: 379 €

Saadavus: objektiiv jõuab müügile mais 2020.

Lisainformatsiooni saamiseks palun pöörduda: richard.viidalepp@focusnordic.ee

 

Olulisimad omadused:

  • Kompaktne ja kerge.
  • Täiskaadrisensoriga kaameratele, sobib ka APS-C.
  • Suurepärane valik portree- ja pulmafotograafidele.
  • Diafragma koosneb 9 lamellist ning moodustab meeldivalt kreemja tausta.
  • Sobib hästi mõlemaks – foto- ja videovõteteks.

 

Spetsifikatsioon:

 

Nimetus: Samyang AF 75mm f/1.8 FE

Kaamerakinnitus: Sony FE (täiskaader ja APS-C)

AvaarvF1.8 … 22

Lähim teravustamiskaugus: 69 cm

Objektiivi konstruktsioon: 10 läätse 9 grupis (sh 3 Extra Dispersion ja 2 High Refractive)

Filtrikeerme läbimõõt: 58 mm

Diameeter: 65 mm

Pikkus: 69 mm

Kaal: 273g

Kaal ilma objektiivi korgi ja varjukita: 230g

 

 


Teave Focus Nordic – Estonia

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region. Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories. We represent Lowepro, Joby, Zeiss, Samyang, Rotolight, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus. Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated. At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide. Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Kontaktid

Richard Viidalepp
Area Manager Estonia
Richard Viidalepp