2019-09-10 12:01Pressiteade

​Rotolight Titan X2 – uue ajastu algus filmivõtete valgustamisel

null

Võimas, innovatiivne ja hämmastavalt mitmekülgne – uus Rotolight Titan X2 LED pakub filmitegijatele ja fotograafidele võrreldamatut kontrolli valguse üle olenemata võttekohast.

Rotolight Titan X2 tõstab videovalgustuse kvaliteedi uuele tasemele. Valgustites on kasutusel värskeim RGBWW LED tehnoloogia, mis annab eeskujuliku valgusviljakuse juures pehme ning täpse värvustemperatuuriga valguse. Titani sobitamine välisvalgusega ning õigete nahatoonide saavutamine ei ole kunagi olnud nii lihtne. Olles disainitud ja valmistatud Ühendkuningriikides, ühendab Titan X2 endas uusimat LED tehnoloogiat modernses ning vastupidavas korpuses – loodud kestma.

Ere ning värelusvaba

Olles eredaim seni loodud 2x1 pehme valguse allikatest, pakub Titan X2 piisavalt võimsust sobitumaks iga valgusolukorraga kogu CCT spektri ulatuses (3000K – 10,000K). Suurepärane kiireteks võteteks - Rotolight Titan X2 on täiesti värelusvaba olenemata kaamera võttenurgast või kaadrisagedusest. Tänu suurele valgustavale pinnale kaovad Titan X2 kasutamisel teravad varjud, sest osa valgusest suunatakse ka objektide taha.

Elektrooniline valguse juhtimine

Tänu Rotolight’i patenteeritud SmartSoft tehnoloogiale, on nüüdsest võimalik juhtida lisaks valguse eredusele ning temperatuurile ka hajusust ning valgusvoo suunda – kaob ära kilede kasutamise vajadus. SmartSoft abil saab valgust seada DMX kaudu või juhtmevabalt. See revolutsiooniline uuendus aitab kindlasti säästa võtetel raha ning aega.

Puutetundlik värviline juhtpaneel

Titan X2 karastatud katteklaasiga puutetundlik LCD ekraan ning selle abil juhitava loogilise ülesehitusega kasutajaliidese abil on valgusti seadistamine mugav ning kiire. Enam ei ole vaja navigeerida menüüdes – põhifunktsioonid on avatavad kiirvaliku ikoonide kaudu vaid ühe vajutusega ning kuni kümme seadistust on võimalik salvestada ning hiljem vaid ühe vajutusega taas rakendada. Uudne on ka võimalus värviekraanilt Titan X2 ulatusliku filtrivaliku kataloogi sirvida, et vajalik kohe ilma katsetamiseta üles leida.

Täpne värviedastus ja 1300 „geeliga“ filtrikataloog

Kogege kompromissitult täpseid värve tänu Rotolight’i ekspertide poolt välja töötatud PentaChromic Colour EngineTM värvimoodulile, mis tagab täpsed loomulikud nahatoonid ning kirkad värvid, kasutades nende edastamiseks uusimat RGBWW tehnoloogiat. Särades mõlemas, CRI ja TLCI indeksi mõõtmistes, on Titan X2 valguse spekter ülitäpne ning seetõttu on jällegi võimalik vähendada salvestatud materjali järeltöötlusele kuluvat aega. Kogu värvimaailm on käeulatuses – 16,7 miljonit ergast värvitooni on sekundiga rakendatavad viie valgustusrežiimi kaudu: CCT, HSI, RGBW, XY ja Filter (milles sisalduvad eelprogrammeeritult 1300 filmitööstuses kasutatavat standardgeeli).

Loomingulised CineSFX valgustusefektid

Titan X2 võimaluste hulka kuuluvad ka Rotolight’i populaarsed CineSFX valgusefektid (Fire, Lightning, TV, Gunshot, Paparazzi jt), mis muudavad neid efekte vajavate stseenide salvestamise oluliselt lihtsamaks. Olles loodud koostöös Stefan Lange, Visual FX veteraniga (Batman, James Bond ‘Skyfall’, TombRaider), kasutab patenteeritud CineSFX efektide pakett Titan’i RGB värvimoodulit, et efektid oleksid võimalikult tõetruud.

Mitmekülgne stuudiovälklamp portreefotograafidele

Lisaks sellele, et Titan X2 pakub uusi võimalusi video ja televisioonitööks, võimaldab see muuta ka fotograafide töövoogu. Kuidas tundub HSS kuni 1/8000 säriajani ilma välgatuste vahelise laadimisajata? Ainsaks piiranguks jääb teie kaamera failide salvestamise suutlikkus. Seadmesse on juba sisse ehitatud Elinchrom Skyport välgu vastuvõtja. Rotolight HSS saatja abil, mis on saadaval kõigile peamistele kaameramarkidele, on 200 meetri raadiuses võimalik juhtida kuni kümmet Titan X2 valgustit.

Mitmekülgne ja vastupidav

Unikaalselt mitmekesine Titan X2 on varustatud alljärgnevate ühendusvõimalustega: wDMX, Bluetooth* (nutirakenduse abil juhtimiseks), LumenRadio compatibility*, Elinchrom Skyport flash receiver ja RJ45.

Tänu energiasäästlikkusele sobib Titan X2 võrdselt hästi stuudiosse ning välitingimustesse. Kompaktne ja vastupidav korpus, neli alumiiniumist käepidet ning valik kinnitusvõimalusi statiividele. Tänu kvaliteetsetele materjalidele ning iga seadme individuaalsele kalibreerimisele teenib Titan X2 teid mitmeid aastaid.

*Bluetooth ja LumenRadio on seadmesse paigaldatud ning avatakse kasutamiseks tarkvarauuendusega 2020. aasta esimeses kvartalis.

Hind ja saadavus:

Rotolight Titan X2 tuleb müügile oktoobris.

Soovituslikud jaehinnad:

Titan™ X2 Standard Yoke: 4293 €

Titan™ X2 Pole Yoke: 4293 €

Titan™ X2 Swan Neck Mount: 4013 €


Lisainformatsioon: richard.viidalepp@focusnordic.ee


Teave Rotolight´i kohta 

Rotolight on juhtiv Briti tehnoloogiaettevõte, mis on spetsialiseerunud mitmekülgsete ja portatiivsete LED valgustite tootmisele fotograafide ja videosalvestajate jaoks. Ettevõte on tuntud nende võime poolest tulla välja uudsete lahendustega, mis võimaldavad foto- ja videograafidel ellu viia nende loomingulisi ambitsioone. Nende arvel on loendamatul hulgal esimesena tutvustatud võimalusi, neid on tunnustatud mitmete auhindadega innovatsiooni, tehniliste lahenduste ning toodete kvaliteedi eest. Pereettevõttena on Rotolight´il pikaajaline visioon jätkata innovatiivsete ja erakordse kvaliteediga toodete loomist ning tootmist, et tagada ka edaspidi unikaalne kasutuskogemus. 

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Zeiss, Samyang, Rotolight, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Saramonic etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Teave Focus Nordic – Estonia

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region. Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories. We represent Lowepro, Joby, Zeiss, Samyang, Rotolight, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus. Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated. At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide. Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Kontaktid

Richard Viidalepp
Area Manager Estonia
Richard Viidalepp