2019-01-30 10:01Pressiteade

meie tootevalikusse lisandusid Rotolight valgustid

null

Portatiivsed, energiasäästlikud ja avarate kasutusvõimalustega. Rotolight innovatiivsed LED valgustid foto- ja videovõtetele vajaliku valguse loomiseks on omaette klassist. Focus Nordic on nüüdsest nende Inglismaal loodud valgustite levitaja Põhjamaades, Baltikumis, Tšehhi Vavariigis ja Slovakkias.

Focus Nordic´ul on rõõm teada anda, et paljukiidetud Rotolight LED valgustid on nüüdsest täiendamas meie pakutavate professionaalsete foto- ja videotarvikute valikut. Briti tehnoloogiaettevõte on välja arendanud eduka tootevaliku tööks stuudiotes ja õues. Nende ambitsiooniks on teha revolutsioon võttepaikade valgustamises. Lisaks püsivalguse ilmsele eelisele – näha tulemust reaalajas kaameraekraanilt ning madalamale energiakulule pakub Rotolight mitmeid lisavõimalusi, mida ei ole võimalik saavutada välklampide ega traditsiooniliste stuudiovalgustitega.


Kvaliteetne valgus portree- ja stuudiofotograafiaks

Rotolight valgusteid iseloomustab LED valgusti ümar disain ning eriline kompaktsus, mis peaks sellise suure valgusti pinna puhul olema välistatud. Portree-, pulma- ja moefotograafid hindavad suure pinna poolt tekitatud ühtlast pehmet valgust. Lisaks on ka Rotolight valgusti ümmargune valgustäpp modelli silmas traditsioonilise softboxi kandilisest meeldivam.

Järgmiseks hinnatud omaduseks on kvaliteetsed LED´id (CRI> 96, TLCI 91), mille valgus ei värele ning nad võimaldavad tõetruud värviedastust. Enamuse Rotolight LED valgustite valgustemperatuur on laias vahemikus seadistatav - 3150K kuni 6300K, mis võimaldab nende valguse sobitada olemasolevate valgusallikatega nagu hõõg-, luminofoorlambid või päevavalgus.

Fakt, et Rotolight'i LED valgustid ei kuumene olenemata sellest, kui kaua nad töötavad, muutub oluliseks stuudiovõtetel, kus korraga töötavaid valgusteid võib olla mitu. Modelle ja võtetel osalejaid ei vaeva valgustite kuumus ning näiteks ka toiduainete pildistamine või filmimine lihtsustub samuti oluliselt.

Välkkiired ja energiasäästlikud

Rotolight'i LED valgustid pakuvad lisaks püsivalgusele ka välkvalgust sünkroonsagedusele kuni 1/8000 sekundit (HSS). Erinevalt tavalistest kaamera- ja stuudiovälklampidest, puudub Rotolight valgustitel sähvatuste vaheline laadimisaeg. Tänu sellele saate pildistada ilma pausideta olles kindel, et iga võte saab täpselt sama hulga valgust. Tänu energiasäästlikule LED tehnoloogiale, kestab akukomplekt ühe laadimisega kümneid tuhandeid täisvõimsusel sähvatusi!

Juhtmevaba seadistamine

Kõige laialdasemalt kasutusel oleva Elinchrom'i juhtmevaba välgusaatja Skyport tugi on Rotolight seadmetesse sisse ehitatud ning see võimaldab paigutada valgustid 200 meetri ulatuses täpselt nii, nagu parasjagu vajate. Tarvikute hulka kuulub ka enamate võimalustega Rotolight HSS Transmitter, mille abil saab muuta heledust, värvitemperatuuri, välgatuse kestust ning seda kuni 10 valgustil jagatuna 4 gruppi. HSS Transmitter on saadaval Canon, Nikon, Sony, Fuji, Olympus ja Panasonic kaameratele.

Eriefektid videovõteteks

Videovõteteks pakub Rotolight mitut unikaalset eriefekti: Cinematic SFX, mis simuleerib tulekuma, välgusähvatusi, teleri vilkumist, politsei /kiirabitulesid, paparazzi kaameravälkude sähvatusi. Kombineerides neid Rotolight'i värvifiltritega, avaneb lisaks veel terve rida võimalusi loomingulisteks eriolukordadeks!

Jonas Wernbo, Focus Nordic´u tegevjuht Rotolight´ist

Rotolight´i lisandumisega meie tootevalikusse saab Focus Nordic nüüd pakkuda meie turgudel tegutsevatele fotograafidele, videoloojatele ning produktsiooniettevõtetele kõrgekvaliteedilisi stuudiovalgusteid. Kasutajate kommentaaridest ning nende loodud meediafailidest on näha, et Rotolight tooted on innovatiivsed ning eriti kvaliteetsed. Samuti ka fakt, et Rotolight on ajalooga Briti ettevõte pühendunud ning kogenud töötajatega, aitab tugevalt kaasa meie positiivsetele ootustele selle koostöö osas.”

Rotolight'i tootevalik

Rotolight´il on kolm põhilist tootegruppi, mis erinevad üksteisest valgustite suuruse ning valgustugevuse poolest - Neo, Aeos ja Anova Pro. Neid toetab lai valik tarvikuid, nagu softboxid, kärjed, suunajad, filtrid ja sünkroniseerimiskaablid. Enamlevinud valgustite ja tarvikute kombinatsioonidest pakutakse ka valmiskomplekte.

Rotolight NEO 2

Väike, kerge ja portatiivne muudetava värvustemperatuuriga LED valgusti, mida saab kasutada kaamerapealsena või eraldiseisvana. Toiteks saab kasutada 6 AA akut, mis võimaldavad kuni 85,000 LED sähvatust või 1,5 tundi pidevat valgust täisvõimsusel. Stuudiovõtetel saab toiteks kasutada ka välist toiteallikat. Omab kõiki Rotolight'i professionaalsete LED valgustite funktsioone ning komplekti kuuluvad värvusfiltrid, vöökott ja toiteadapter vooluvõrgust kasutamiseks.

Rotolight Aeos

Kaaludes veidi alla 1,5 kg ning olles sensatsiooniliselt vaid 2 cm paksune, on Aeos turul pakutavatest üks portatiivsemaid. See toode on loodud portreefotograafidele ja videotootjatele, kes töötavad tihti erinevates võttepaikades. Täisvõimsusel on valgustustihedus 1 meetri kaugusel muljetavaldav 5750 luksi ning tänu säästlikule LED tehnoloogiale tagab 95 Wh võimsusega Rotolight V-mount aku Aeos´e töö täisvõimsusel kuni 3 tunni jooksul. Komplekti kuuluvad professionaalne kuulpea, filtrite komplekt ja toiteadapter vooluvõrgust kasutamiseks.

Rotolight Anova Pro 2

Üks selle klassi võimsamaid LED valgusteid. Anova Pro 2 suudab toota kuni 10 700 luksi, kuid tema võimsustarve on vaid 72 W ning ta ei kuumene. Üks V-mount aku suudab seadmele anda toidet kuni 150 000 täisvõimsusel välgusähvatuse jaoks! Teiste sõnadega – ideaalne valgusti stuudioportreede, moefotograafia, toidupildistamise, videovõtete ja TV ülekannete jaoks. Anova Pro 2 on saadaval kolme alternatiivina: Standard 50-kraadise valgustusnurgaga, Ultrawide 110-kradise valgustusnurgaga ning Solo, millel on 50-kraadine valgustusnurk ja fikseeritud värvustemperatuur 5600K (päevavalgus). Kõigil on alumiiniumkäepidemed ning komplektis on kaasas klamber valgustistatiivile monteerimiseks, filtrite komplekt ja toiteadapter vooluvõrgust kasutamiseks.

About Rotolight

Rotolight on juhtiv Briti tehnoloogiaettevõte, mis on spetsialiseerunud mitmekülgsete ja portatiivsete LED valgustite tootmisele fotograafide ja videosalvestajate jaoks. Ettevõte on tuntud nende võime poolest tulla välja uudsete lahendustega, mis võimaldavad foto- ja videograafidel ellu viia nende loomingulisi ambitsioone. Nende arvel on loendamatul hulgal esimesena tutvustatud võimalusi, neid on tunnustatud mitmete auhindadega innovatsiooni, tehniliste lahenduste ning toodete kvaliteedi eest. Pereettevõttena on Rotolight´il pikaajaline visioon jätkata innovatiivsete ja erakordse kvaliteediga toodete loomist ning tootmist, et tagada ka edaspidi unikaalne kasutuskogemus.

Lisainformatsioon: richard.viidalepp@focusnordic.ee

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region.

Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories.

We represent Lowepro, Joby, Zeiss, Samyang, RoadEyes, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, Saramonic etc. In addition, there are many products under our own brand Focus.

Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated.

At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide.

Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Teave Focus Nordic – Estonia

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region. Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories. We represent Lowepro, Joby, Zeiss, Samyang, Rotolight, Panasonic, Polaroid, Kenko, Sirui, 360fly, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus. Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated. At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide. Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Kontaktid

Richard Viidalepp
Area Manager Estonia
Richard Viidalepp