2023-02-24 09:00Pressiteade

Focus Nordic laiendab analoogfotograafidele suunatud tootevalikut

JOBOJOBO

Parim viis foto, kui kunstiliigi tundmaõppimiseks on analoogfotograafia. Mitte miski ei suuda jäljendada kujutist kvaliteetselt ilmutatud filmil. Kvaliteet, pühendumus ja professionaalsus on toonud JOBO analoogfotograafia toodete maailma tippu.

 

"Analoogfilmid on jälle moes ning nõudlus ületab tootmisvõimsusi," ütleb Magdalena Ożarek, Focus Nordic'u JOBO tootejuht. „Isegi need, kes alustasid pildistamist digikaameraga, avastavad nüüd analoogfotograafia võimalusi ja seda, et enda pildistatud filmi ilmutamine on õigete vahenditega väga lihtne.“

 

Fotopaberile unikaalsete fotode loomise maagia on kordumatu. Enda tehtud originaalfotost saab kunstiteos, mis eristub digitaalsete piltide massist. Olenemata sellest, kas olete entusiast või professionaal, võimaldavad JOBO tooted teil oma negatiivide töötlemist täpselt kontrollida ning nii saate luua ootustele vastavaid fotosid.

JOBO on suurepärane analoogfotograafia toodete kaubamärk nii amatööridele kui ka professionaalsetele fotograafidele.  Alates 1900. aastate algusest on JOBO tooted olnud paljude fotograafide esimeseks valikuks.

1969. aastal, kui inimkond astus ehk oma seni kõigi aegade tähtsaima sammu kosmosesse, Kuule, valis NASA JOBO ilmutussüsteemi nende ikooniliste piltide töötlemiseks, millel astronaut astub ettevaatlikult alla kuumooduli redelilt ning taustaks on planeet Maa.

 

JOBO: Focus Nordic'u laiast tootevalikust leiate ilmutusseadmeid, laborikomplekte, filmiklambreid, ilmutuskeemia komplekte ning paljud teisi filmide ja fotopaberi töötlemiseks vajalikke tooted.

 

JOBO tooted saabuvad meie valikusse 2023. aasta märtsis.

 

Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust aadressil richard.viidalepp@focusnordic.ee.


Teave Focus Nordic – Estonia

Focus Nordic is the largest distributor of photographic products in the Nordic and Baltic region. Our range includes many of the strongest brands, both in terms of cameras, binoculars and accessories. We represent Zeiss, Samyang, Rotolight, Panasonic, Polaroid, Kodak, Kenko, Sirui, Ledgo, Hollyland, Feelworld, NiSi, Lexar, Delkin, Saramonic, Kowa, etc. In addition, there are many products under our own brand Focus. Our business concept is to have an effective distribution directly from our own warehouse, supplying retailers in the Nordic and Baltic region with the best products. By big purchases for the entire Nordic and Baltic region, the best prices, both on products and freight are negotiated. At Focus Nordic, we take an active stand for good working conditions and a good social situation of our suppliers worldwide. Through our membership of the Business Social Compliance Initiative (BSCI), we support the organization's code of conduct. It should include ensuring that suppliers respect human rights and complies with applicable laws and regulations.


Kontaktid

Richard Viidalepp
Area Manager Estonia
Richard Viidalepp