Luftdrevet med variabel hastighetskontroll
En innebygd kompressor setter kammeret under trykk, slik at fugemasse eller silikon presses ut av patronen med jevn og kontrollert materialflyt. Variabel hastighetskontroll gjør det enkelt å velge materialflyten som passer oppgaven best og gir bedre kontroll ved påføring.
Antidrypp
For et renere resultat stopper antidryppteknologien materialflyten umiddelbart når utløseren slippes, noe som bidrar til å redusere søl og unødvendig materialsvinn. En integrert punkteringspinne gjør det også enkelt å fjerne blokkeringer i dysen uten behov for ekstra verktøy.
Kompakt og enkel å manøvrere
Med en lengde på 28 cm er 4V USB Lithium™ fugepistol kompakt og enkel å manøvrere rundt vasker, badekar og toaletter. Den er kompatibel med standard 215 mm lange patroner med kapasitet fra 280 ml til 310 ml.
Gjør fugejobben enklere med RYOBI® 4V USB Lithium™ fugepistol. Fugepistolen er kompakt, lett og batteridrevet, og gir god kontroll og presisjon ved påføring av fugemasseog silikon, i og rundt hjemmet.
En del av RYOBI USB Lithium-serien
Fugepistolen er det nyeste tilskuddet i RYOBIs voksende 4V USB Lithium™-serie. Det utskiftbare batteriet kan brukes på tvers av produkter i systemet, slik at du kan bruke det samme batteriet til et stadig større utvalg av kompakte, batteridrevne verktøy.
Ryobi har i over 50 år vært en ledende produsent av høykvalitetsverktøy til gode priser. Ryobi har alltid lyttet til markedets ønsker og virksomheten har derfor kunnet utvikle innovative verktøy med alle nødvendige egenskaper. For profesjonelle håndverkere og seriøse hjemmefiksere, på verkstedet og i hagen. Uansett behov får du alltid valuta for pengene når du kjøper et verktøy fra Ryobi. Ryobi inngår, sammen med Empire og det profesjonelle elverktøysmerket Milwaukee, i Techtronic Industries brede produktutvalg.