2023-05-25 08:06Materiały prasowe

Zhiyun wprowadza dwa nowe gimbale! Jeszcze bardziej nieograniczona kreatywność!

Zhiyun_Weebill_3SZhiyun_Weebill_3S

Niezależnie od tego, czy filmujesz smartfonem, czy profesjonalną kamerą, gimbal, obok aparatu, jest najważniejszym narzędziem, które potrzebujesz. Zhiyun jest jednym z wiodących producentów gimbali dla twórców treści i filmowców. Z dumą prezentujemy najnowsze wersje dwóch najpopularniejszych gimbali - Zhiyun Crane M3S i Weebill 3S.

Zhiyun Crane M3S

Nowy Zhiyun M3S to idealne narzędzie do vlogowania, filmowania w podróży i tworzenia kontentu dla mediów społecznościowych. Ważący 705 g jest ultra-kompaktowy, ma większą nośność niż jego poprzednik i może obsługiwać bardziej popularne pełnoklatkowe aparaty i obiektywy, ale może być również używany z telefonami komórkowymi i kamerami sportowymi.

Poprawiona została ergonomia. Dzięki nowemu kontrolerowi Bluetooth, które umożliwia bezprzewodowe sterowanie zoomem i nagrywaniem za pomocą jednego dotknięcia tworzenie treści stało się jeszcze łatwiejsze.

Nowa, niestandardowa szybkozłączka typu "dwa w jednym" pozwala użytkownikowi zdemontować kamerę z gimbala w celu wymiany baterii, bez konieczności ponownego wyważania kamery.

Zhiyun Crane M3S Gimbal

Zhiyun Crane M3S Gimbal

M3S jest wyposażony w niewielką, ale mocną lampę bi-kolor.  Całość niewiele większa od paznokcia! Dzięki nowo opracowanej technologii, którą Zhiyun nazywa Lumen Amplifier, moc światła może osiągnąć do 1000 luksów. Na uwagę zasługuje regulowana temperatura barwowa 2700-5500 K co jest idealnym rozwiązaniem, jeśli na przykład chcesz rozjaśnić cienie w jasnym świetle słonecznym.

Nowy gimbal jest wyposażony w szybkie ładowanie PD, co oznacza, że pełne naładowanie zajmuje tylko dwie godziny, a maksymalny czas pracy baterii wynosi do 7,5 godziny.

Zhiyun Crane M3S Gimbal

Zhiyun Crane M3S Gimbal

 

Zhiyun Weebill 3S

Gimbal Zhiyun Weebill 3S jest jednym z najpopularniejszych gimbali Zhiyun dla profesjonalnych twórców treści. W nowym gimbalu znajdziemy kilka ekscytujących nowych funkcji, takich jak nowa dziesiąta generacja algorytmów, która zwiększa wydajność gimbala.

Zhiyun jeszcze bardziej rozwinął ergonomię poprzedniego modelu, a nowa konstrukcja SLING 2.5 ma bardziej miękki uchwyt, który ułatwia trzymanie gimbala przez dłuższy czas bez zmęczenia. Nowy, wysuwany uchwyt typu sling może być dostosowany do chwytu oburęcznego i umożliwia regulację nachylenia w lewo i w prawo w kierunku uchwytu gimbala, a także środka ciężkości uchwytu, ułatwiając fotografowanie pod niskim kątem i w trybie sling.

Zhiyun_Weebill_3S

Zhiyun_Weebill_3S

Podpórka pod nadgarstki ma nowe regulowane pokrętło, dzięki czemu użytkownik może dostosować kąt do swoich preferencji.

W przypadku nowego gimbala, Zhiyun postanowił skupić się bardziej na filmowaniu w pionie, a nowy gimbal jest wyposażony w innowacyjny system szybkiego zwalniania, który ułatwia użytkownikowi zmianę trybu z pionowego na poziomy bez konieczności ponownego wyważania gimbala.

Podobnie jak nowy M3S, Weebill 3S jest wyposażony w technologię Lumen Amplifier, a światło wypełniające zapewnia potężne światło 1000 luksów i ma regulowaną temperaturę barwową 2600-5500 K z CRI 90+

Zhiyun_Weebill_3S

Zhiyun_Weebill_3S

Z przodu gimbala znajdują się dwa konfigurowalne przyciski, które można ustawić i dostosować zgodnie z życzeniem użytkownika. Gimbal może również komunikować się z najpopularniejszymi modelami kamer przez Bluetooth, więc nie potrzebujesz kabla.

Gimbal zapewnia do 12 godzin pracy na baterii i osiąga pełną moc w ciągu zaledwie dwóch godzin ładowania PD.

Nowy Weebill 3S jest w pełni kompatybilny z ekosystemem akcesoriów Zhiyun Transmount do monitorowania i bezprzewodowego sterowania.

Sugerowane ceny detaliczne zaczynają się od 1549,00 zł. (M3S) i 1650,00 zł. (Weebill 3S)

Kluczowe specyfikacje

  • Ultrakompaktowy z dużą ładownością (Zhiyun Crane M3S)
  • Wbudowane dwukolorowe światło wypełniające (Zhiyun Crane M3S)
  • Ulepszona ergonomia (Zhiyun Weebill 3S)
  • Nowe, innowacyjne szybkozłączki (Zhiyun Weebill 3S)


O nas Focus Nordic – Poland

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów foto wideo digital w tej części Europy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki i akcesoria. Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich. Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej. W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi i przepisami.

Kontakty

Rafał Karwacki
Marketing Manager Poland
Rafał Karwacki