2018-10-30 09:01Materiały prasowe

Zhiyun Weebill - szybsza, łatwiejsza i bardziej wszechstronna stabilizacja

null

Filmowanie i fotografowanie za pomocą stabilizatora nigdy nie było tak proste jak z nowym Zhiyun Weebill!

Niska waga, poręczna konstrukcja i inteligentny system stabilizacji zapewniają niezrównane wrażenia z pracy i jej fotograficznych efektów.

Zarówno profesjonalni filmowcy jak i zaawansowani amatorzy z pewnością docenią wiele możliwości i korzyści jakie daje najnowszy stabilizator - Zhiyun Weebill Lab.

Ten niewielki, ważący mniej niż 1 kg, gimbal jest w stanie obsługiwać sprzęt fotograficzny o wadze do 3 kg co pozwala na pracę z najpopularniejszymi lustrzankami cyfrowymi i bezlusterkowcami z zapiętymi obiektywami.

Weebill to niewielka a zarazem potężna konstrukcja. Gimbal oferuje nowe sposoby posługiwania się stabilizatorem, dzięki czemu zwiększamy jego wszechstronność. Możesz trzymać go pionowo lub zamienić w uchwyt do aparatu i używać zestawu w praktycznej pozycji podwieszenia. Dzięki temu masz wygodną pozycję podczas wykonywania zdjęć pod niewielkim kątem.

Bezprzewodowe sterowanie smartfonem

Weebill Lab umożliwia bezpośrednie, bezprzewodowe połączenie ze smartfonem lub tabletem i zamienia go w kontroler ruchu. Po prostu przesuwając telefon kontrolujesz gimbal w czasie rzeczywistym. Ekran telefonu służy również do monitorowania w czasie rzeczywistym, kadrowania i ustawiania parametrów aparatu. Teraz możesz robić zdjęcia pod dowolnym kątem w dowolnej sytuacji zdjęciowej! Połączenie z telefonem pozwala na maksymalne wykorzystanie nowej pozycji podwieszenia Weebilla.

Łatwy balans
Weebill Lab jest wyposażony w solidny, pokryty gumą uchwyt ze zintegrowanym statywem, który zapewnia doskonałą obsługę i dużą wszechstronność. Niemniej, najważniejszy jest nowy system ustawiania balansu 2.0 ,który dzięki blokadzie każdej osi jest bardzo łatwy w kontrolowaniu utrzymania równowagi - nawet dla początkujących Użytkowników. Możesz zablokować określone osie i zapisać bieżące ustawienia na przyszłość.

Dzięki nowemu systemowi wyważania i podwójnym płytkom szybkiego montażu zgodnym z Arca-Swiss, możesz perfekcyjnie ustawić położenie przegubów i zapamiętać te ustawienia. To idealne rozwiązanie dla filmowców, którzy przemieszczając się oczekują od sprzętu natychmiastowej gotowości do działania w dowolnym miejscu i czasie.

Intuicyjny wyświetlacz OLED
Intuicyjny interfejs jest wspomagany przez wyświetlacz OLED, który pokazuje stan połączenia, poziom naładowania akumulatora, tryb sterowania i wiele innych parametrów aparatu, zapewniając pełną kontrolę nad każdym szczegółem kadru.

10 godzinny czas pracy
Wyposażony w dwa standardowe akumulatory 18650, Weebill Lab jest zdolny do 10 godzin ciągłej pracy na jednym ładowaniu. Pozwala także na bezpośrednie ładowanie aparatu podczas fotografowania więc nie musisz przerywać pracy aby zmienić zasilanie aparatu. *
* Tylko z aparatami obsługującymi ładowanie USB

Tryb Go aby uwolnić pełny potencjał
Wystarczy jedno dotknięcie przycisku Go aby aparat był gotowy do ekstremalnej pracy przy zdjęciach sportowych. Tryb Go natychmiast zwalnia pełen potencjał wszystkich silników i dostosowuje się do szybszych ruchów podczas biegu lub fotografowania z poruszającego się samochodu / roweru itd.

Teraz możesz rozpocząć zdjęcia tak szybko, jak chcesz!

Automatyczne, zaawansowane funkcje
Za pośrednictwem aplikacji ZY PLAY (dostępnej na iPhone i Androida) Weebill Lab obsługuje różne zaawansowane funkcje fotografowania takie jak Panorama, Focus Timelapse, Motion Timelapse, Timelapse o długich czasach ekspozycji i wiele innych.

Dostosuj go za pomocą akcesoriów
Dzięki trzem zewnętrznym mocowaniom śrubowym Weebill Lab może być używany z szerszą gamą akcesoriów w ramach dostępnego ekosystemu Zhiyun. Pozwala to na większą elastyczność i kreatywność w kreowaniu sytuacji fotograficznych. Możesz dołączyć do niego uchwyt na telefon, przenośny statyw TransMount Mini Monopod i TransMount Weebill Lab.
Co więcej producent zapewnia dostępność zewnętrznego silnika regulacji ostrości (TransMount Servo Zoom / Focus Controller), umożliwiającego precyzyjne i płynne sterowanie ustawieniami ostrości we wszystkich dostępnych systemach. Dedykowane pokrętło pozwala na łatwe dostosowanie ostrości podczas przemieszczania się i stabilnego fotografowania.

Cena i dostępność
Zhiyun Weebill będzie dostępny w połowie listopada.
Cena detaliczna: 2799, -

Podsumowanie kluczowych funkcji
• 3-osiowy stabilizator do systemowych aparatów
• Obciążenie do 3 kg
• Może być używany w dwóch pozycjach: tradycyjne pionowe lub podwieszane
• Szybsze i łatwiejsze równoważenie dzięki nowemu systemowi stabilizacji 2.0
• Pamięć konfiguracji
• Podwójne płytki mocowania kompatybilne z Arca-Swiss
• Intuicyjna obsługa za pomocą ekranu OLED oraz przycisków bezpośrednich i pokrętła sterowania
• Tryb Go maksymalnie szybki czas reakcji podczas fotografowania szybkich scen
• Użyj smartfonu lub tabletu jako czujnika ruchu
• Rozszerzone funkcje dzięki aplikacji ZY Play
• Do 10 godzin pracy z podwójnymi akumulatorami litowo-jonowymi
• Naładuj aparat z akumulatorów gimbala

Dane techniczne
Typ: stabilizator 3-osiowy (gimbal) do systemowych aparatów fotograficznych
Zakres kąta pochylenia: 360 °
Zakres kąta panoramy: 360 °
Zakres przechyłu: 360 °
Odchylenie w stanie statycznym: +/- 0,01 do +/- 0,04 °
Odchylenie w ruchu: +/- 0,05 do +/-, 3 °
Zalecane obciążenie: 3 kg
Czas pracy na jedno ładowanie: 10 godzin
Typ akumulatorów: 2x bateria litowo-jonowa (typ 18650), 2600 mAh każda
Czas ładowania: 2,5 godziny
Zakres temperatury: od -10 ° do + 45 ° C
Wymiary: 70 x 190 x 300 mm
Waga: 970 g
Funkcje specjalne: Tryb Go dla szybkich scen. Bezprzewodowe połączenie z smartfonem. Dodatkowe funkcje dzięki aplikacji ZY Play (Android i iOS): Panorama, Focus Timelapse, Motion Timelapse, Timelapse z długimi czasami ekspozycji i inne.
Inne: Panel sterowania z ekranem OLED, klawiszami szybkiego dostępu i pokrętłem regulacyjnym. Ładowanie przez USB kompatybilnych aparatów.
Dołączone akcesoria: przewodnik: Szybki start, mini statyw, akumulatory, ładowarka, kabel USB-C, kabel USB Micro, przejściówka USB Micro na USB-C.

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów fotograficznych w Skandynawii i krajach bałtyckich.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki i akcesoria.

Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji z naszego własnego magazynu co zapewnia sprawną i efektywną sprzedaż.

Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej.

W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi i przepisami.


O nas Focus Nordic – Poland

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów fotograficznych w Skandynawii i krajach bałtyckich. W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki i akcesoria. Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich. Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej. W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi i przepisami.


Kontakty

Rafał Karwacki
Marketing Manager Poland
Rafał Karwacki