2020-05-15 13:00Materiały prasowe

Zhiyun prezentuje nowy gimbal - Smooth X, który możesz wydłużyć jak selfie stick o 26 cm!

Zhiyun prezentuje składany gimbal Smooth XZhiyun prezentuje składany gimbal Smooth X

Odkryj nowe horyzonty

Zhiyun Smooth-X to nowy, składany gimbal rozmiaru dłoni o masie jedynie 246 g, który łatwo schować w torbie lub nawet w kieszeni. Do gimbala dołączana jest nowa aplikacja ZY Cami, która dedykowana jest do Smooth-X i posiada wszystko, co powinien mieć współczesny twórca treści video. Maksymalna kompaktowa konstrukcja nawet dla bardzo szerokich ujęć. Nie musisz już wybierać między wysokiej jakości filmem a wygodą podróżowania. Dzięki stabilizatorowi Zhiyun Smooth-X możesz mieć obie te przyjemności!

 

Moc w prostocie

Ważący zaledwie 246 g ten składany gimbal z łatwością mieści się w torbie lub kieszeni i zapewnia stabilny zapis wideo na smartfonie. Dzięki unikalnej konstrukcji oś nigdy nie blokuje widoku, nawet przy bardzo szerokim kącie!

Łatwa obsługa i świetne wideo
SMOOTH-X zapewnia absolutnie proste i płynne sterowanie za pomocą zaledwie trzech przycisków. Poręczny panel sterowania umożliwia robienie zdjęć, nagrywanie filmów i sterowanie zbliżeniami. Na telefonach z Androidem i iOS Zhiyun Smooth X umożliwia bezpośrednie korzystanie z natywnych aplikacji telefonu i sterowanie nimi do robienia zdjęć i nagrywania filmów bez potrzeby specjalnej aplikacji. Przycisk wielofunkcyjny M pozwala uchwycić chwile w różnych trybach i przełączać się między trybem poziomym lub pionowym w celu zalogowania się lub transmisji na żywo.

 

Przedłużony uchwyt do 26 cm!

Rewolucyjny uchwyt skrywa teleskopowy wysięgnik, który można przedłużyć do 26 cm. To sprawia, że ​​SMOOTH-X jest doskonałym narzędziem do grupowego selfie i pomaga zawsze robić zdjęcia i nagrywać filmy pod najlepszym kątem. Ponadto, aby uzyskać najlepszą wydajność, oś obrotową silnika można przechylać i utrzymywać pod kilkoma kątami. Teraz możesz zaprosić przyjaciół, mieć więcej odsłon i super zabawę!

 

Automatyczne śledzenie obiektów

Po prostu wybierz żądany obiekt i pozwól, aby SMOOTH-X podążył za nim. Wybrany obiekt nigdy nie opuści ekranu telefonu komórkowego i możesz skupić się na innych szczegółach swojego zdjęcia. Paleta funkcji gimball Zhiyun Smooth-X oferuje również zwolnione tempo, wciągający timelapse lub panoramę.

Łatwa profesjonalna edycja wideo!

ZY Cami to specjalna aplikacja przeznaczona głównie dla SMOOTH-X. Jest bardzo łatwa w użyciu i może być obsługiwana przez każdego, ale oferuje również bardziej zaawansowane funkcje profesjonalne dla bardziej wymagających użytkowników. A jeśli chcesz skupić się na kręceniu zdjęć i nie chcesz spędzać dużo czasu na edytowaniu, SMART kręcenie filmów jest właśnie dla Ciebie, oferując różnorodne gotowe szablony dopasowane do Twojej historii, a także zintegrowaną i dostosowaną muzykę i efekty specjalne.

ZY Cami ma teraz profesjonalne oprogramowanie do edycji, które zapewnia jeszcze większą kontrolę nad filmem. Wszystko, czego możesz potrzebować, znajduje się tutaj: edycja, dodawanie muzyki, naklejki, podpisy, przejścia, tryb upiększania i wiele innych. Stwórz swój film w kilka minut!

 

Kontrola gestów

Przejmij kontrolę nad aparatem nawet gdy nie trzymasz go w dłoni. Możesz zacząć robić zdjęcie lub nagrywać wideo, wskazując gest V lub machając ręką.

Panorama, zwolnione tempo lub timelapse = bez problemu

Uchwyć piękne, nastrojowe lub zabawne i wesołe chwile w oryginalny sposób i nadaj im inny wymiar, znacznie spowalniając ruch. (* Obecnie zwolnione tempo jest dostępne tylko na iOS).

Skomponuj spektakularne zdjęcia poklatkowe w kilka sekund, aby uzyskać zapierające dech w piersiach wrażenia. Gładka panorama 3x3 rejestruje piękny obraz we wszystkich wymiarach i ujawnia oszałamiający widok z kątem widzenia do 180 °.

Główne cechy

  • Mocna stabilizacja do nagrywania obrazu bez wibracji za pomocą smartfona
  • Przedłużenie rączki o 26 cm
  • Kompaktowa składana konstrukcja idealna nawet do pracy z ultra szerokim obiektywem
  • Możliwość pracy w trybie krajobraz i portret
  • Automatyczne śledzenie obiektów i sterowanie gestami
  • Dzięki aplikacji ZY Cami możesz łatwo i profesjonalnie edytować filmy
  • Żywotność baterii 5,5 godziny z możliwością ładowania z power banku

Smooth-X to idealny gimbal dla początkujących, pozwalający na bezpośrednie sterowanie aparatem telefonu poprzez połączenie Bluetooth. 4-godzinny czas pracy i bezpośrednie ładowanie z power banku zapewni Ci energię na wszystkie przygody.

Rozpoczęcie sprzedaży Smooth-X zaplanowano na drugą połowę czerwca 2020 r. Sugerowana cena sprzedaży: 329,00 zł.

Zhiyun Tech jest światowym liderem i pionierem w dziedzinie gimbali i stabilizatorów, zarówno dla profesjonalnych twórców wideo jak i amatorów. Innowacyjne rozwiązania Zhiyun i zaangażowanie w dostarczanie innowacyjnych produktów, sprawia, że każdy może stać się doskonałym filmowcem z najwyższej jakości sprzętem fotograficznym. Dowiedz się więcej o Zhiyun Tech na stronie www.zhiyun-tech.com, odwiedź naszą stronę na Facebooku:@ZhiyunPolska lub śledź nas na Instagramie: @zhiyun_poland


O nas Focus Nordic – Poland

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów foto wideo digital w tej części Europy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki i akcesoria. Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich. Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej. W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi i przepisami.


Kontakty

Rafał Karwacki
Marketing Manager Poland
Rafał Karwacki