2020-05-04 10:33Materiały prasowe

ZEISS rusza z wiosenną promocją Cash Back. Za zakup obiektywu można otrzymać do 450 EUR!

Hasło tegorocznej kampanii: Więcej odkryć w Twoim ogrodzie!

W ramach tygodni odkrywania własnego ogrodu z Zeiss, kultowa marka zachęca do aktywności także w okresie pandemii i zwraca uwagę, że nasz najbliższy świat także może być piękny!

Kampanię cechują bardzo proste zasady.  Po zakupie jednego z modeli obiektywów Zeiss wystarczy wejść na stronę: www.zeiss-discoveryweeks-cashback.de wypełnić kilka okienek i czekać na zwrot gotówki do 450,00 EUR!

Promocją objęte są obiektywy linii: Batis, Loxia, Otus, Milvus i Tuit.

Szczegóły u autoryzowanych dealerów Zeiss w Polsce.  Lista dealerów i szczegóły promocji znajdują się na stronie: www.zeiss.com/discoveryweeks  


O nas Focus Nordic – Poland

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów foto wideo digital w tej części Europy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki i akcesoria. Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich. Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej. W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi i przepisami.


Kontakty

Rafał Karwacki
Marketing Manager Poland
Rafał Karwacki