2023-10-30 09:21Materiały prasowe

XEEN, NANLITE, NANLUX i TOKINA - marki z oferty Focus Nordic na Energa CAMERIMAGE 2023!

Energa CAMERIMAGE 2023!Energa CAMERIMAGE 2023!

Focus Nordic weźmie udział w Energa CAMERIMAGE 2023  - międzynarodowym festiwalu dla i o autorach zdjęć filmowych i kinematografii!

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Energa CAMERIMAGE  jest największym i najbardziej znanym festiwalem poświęconym sztuce autorów zdjęć filmowych. Podczas festiwalu autorzy zdjęć filmowych, reżyserzy i inni profesjonaliści z branży mają okazję spotkać się i wymienić doświadczeniami.

Oprócz głównego konkursu festiwalu odbywa się również pokaz najnowszych technologii i sprzętu filmowego oraz liczne inspirujące seminaria i warsztaty prowadzone przez największych współczesnych autorów zdjęć, reżyserów i innych twórców filmowych.

Energa CAMERIMAGE pomaga również młodym filmowcom i integruje ich ze społecznością tych już uznanych, umożliwiając im odkrywanie nowych obszarów artystycznych. 

W tym roku Focus Nordic zaprezentuje swoje kluczowe produkty w obszarze zaawansowanych technologii filmowych:

SAMYANG XEEN to wysokiej jakości obiekty kinowe. Na festiwalu pokazujemy niedawno rozbudowaną profesjonalną serię Xeen Meister oraz obiektyw anamorficzny Xeen. Seria Meister to seria składająca się z obiektywów 14, 24, 35, 50 i 85 mm. Wszystkie obiektywy posiadają tytanowy tubus, dynamiczną konstrukcję optyczną i współczynnik T1.3. (14mm T2.6) Samyang 50mm T2.3 X2 Xeen Anamorphic został zaprojektowany dla wysokiej klasy kinematografii i obsługuje rozdzielczość do 8K. Na Festiwalu pokażemy również popularną serię Xeen CF, która znana jest z kompaktowej konstrukcji i niewielkiej wagi.

NANLUX, NANLITE to profesjonalne i kultowe już oświetlenie LED, które zachwyca jakością i zbiera same pochwały w branży, świetne recenzje za niesamowitą wydajność, cenę i gabaryty. Z nowości - pokażemy min. najmocniejszą lampę Nanlux Evoke 2400B a także Evoke 1200 oraz panele Dyno 650C, 1200C czy miecze do malowania światłem Nanlite Pavotube.

Obiektywy kinowe TOKINA to ekscytująca linia nowoczesnych, ultrajasnych obiektywów kinowych, wszechstronnych zoomów o od podstaw opracowanej konstrukcji optycznej, która obejmuje wszystkie wielkoformatowe matryce kamer kinowych. Obiektywy charakteryzują się wyjątkowym efektem bokeh, miękkimi flarami i zapewniają wydajność znacznie przekraczającą oczekiwania. Obiektywy są dostępne w szerokiej gamie ogniskowych i opcji mocowania, zaprojektowanych dla każdego poziomu potrzeb produkcyjnych.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy być częścią tego wspaniałego świata, mówi Rafał Karwacki - Marketing Manager odpowiedzialny za ten projekt w Focus Nordic Polska. Przez 7 dni wraz z zespołem specjalistów, w tym ambasadorów poszczególnych marek będziemy starali się przybliżyć nasze technologie i pokazać najlepsze rozwiązania dedykowane profesjonalistom.  To idealne miejsce do wymiany doświadczeń i pokazania wszystkiego co mamy najlepsze w ofercie.  Zapraszamy do Torunia! Stoiska Focus Nordic znajdują się w holu (poziom -1) obok schodów.

Oprócz ww marek Focus Nordic posiada duże i szerokie portfolio profesjonalnych produktów dla filmowców i oferuje takie marki jak Kupo grip, SmallRig, obiektywy i statywy Sirui, filtry kinowe NiSi, rozwiązania pamięci masowych OWC czy gimbale Zhiyun - a to tylko kilka z portfela kilkudziesięciu marek w całej ofercie firmy. 

Pełny przegląd portfolio znajdziecie na www.focusnordic.pl

Dołącz do nas na Energa CAMERIMAGE 2023!

 


O nas Focus Nordic – Poland

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów foto wideo digital w tej części Europy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki i akcesoria. Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich. Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej. W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi i przepisami.


Kontakty

Rafał Karwacki
Marketing Manager Poland
Rafał Karwacki