2020-05-29 11:31Materiały prasowe

Samyang AF 85 mm F1.4 RF – idealny wybór do najnowszego modelu Canon

Nowy aparat Canon R5, jeden z najbardziej wyczekiwanych aparatów roku, już niebawem pojawi się na rynku. Samyang właśnie oddaje do rąk użytkowników idealny obiektyw do tego aparatu, nowy Samyang AF 85 mm F1.4 RF.

Ten nowy obiektyw zapewnia piękny efekt bokeh, rewelacyjną jakość obrazu i niezawodny autofocus. Wraz z niedawno oddanym do użytkowania AF 14 mm F2.8 RF, nowy Samyang AF 85 mm F1.4 RF otwiera nowe perspektywy dla użytkowników Canon EOS R.

Długość ogniskowej 85 mm – jedna z najbardziej wszechstronnych ogniskowych do portretów, pozwala fotografowi na tworzenie oszałamiających portretów pełnych szczegółów.

 

Imponująca optyka

Obiektyw AF 85 mm F1.4 RF posiada 11 elementów w 8 grupach z 4 szkłami o wysokiej refrakcji (HR) oraz szkło o ultraniskiej dyspersji (ED), które zostały opracowane, aby tworzyć obrazy imponującej jakości. Świetna konstrukcja optyczna wraz z 9 listkami przysłony zapewnia naturalny, okrągły efekt bokeh z fantastycznym efektem nieostrości. Tworzy to płytką głębię ostrości, która gładko rozmazuje tło i wyróżnia obiekt zdjęć.

Długość ogniskowej 85 mm wraz z maksymalnie szerokim otwarciem przysłony F1.4 pozwala fotografom osiągnąć radykalnie płytką głębię. To podstawa dla każdego fotografa ślubnego i portretowego tego lata!

 

Poza świetną konstrukcją optyczną Samyang wyposażył obiektyw w napęd DLSM (Dual Linear Sonic Motor), zapewniając cichą i efektywną pracę autofocusa. Dzięki temu obiektyw jest świetny zarówno dla fotografów jak i filmowców.

Uszczelnienie zabezpiecza obiektyw przed pyłem, lekkim deszczem i śniegiem i pozwala na uchwycenie oszałamiających obrazów przy gorszych warunkach pogodowych.

Rozpoczęcie sprzedaży obiektywu zaplanowano na lipiec br w rekomendowanej cenie 2899,00 zł.

 

Specyfikacja:

 • Lekki i kompaktowy
 • 9 listków przysłony daje naturalny, okrągły efekt bokeh
 • Napęd DLSM (Dual Linear Sonic Motor) zapewnia cichy i niezawodny autofocus
 • Świetny obiektyw zarówno dla fotografów jak i filmowców
 • Uszczelniona konstrukcja
 • Zaprojektowany do Canon RF
 • Jasny (F1.4) obiektyw z pięknym efektem bokeh
 • Zaawansowana optyka - obiektyw oferuje wyjątkową jakość obrazu przy całkowicie otwartej przysłonie
 • Szybki i dokładny autofokus, DLSM (Dual Linear Sonic Motor) oferuje niezawodne działanie
 • Ultra Multi Coating (UMC) według własnej technologii Samyanga skutecznie eliminuje efekt zjawy i flary
 • Bryzgoszczelny i pyłoszczelny - Wodoodporny gumowy pierścień zapobiega problemom spowodowanym warunkami zewnętrznymi
 • Mały i lekki - dzięki wadze 583,8 g i długości 97,5 mm jest znacznie mniejszy i lżejszy w porównaniu z głównymi konkurentami (Canon: 1195 g / 117,3 mm i Sigma: 1130 g / 126,2 mm)

 


O nas Focus Nordic – Poland

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów foto wideo digital w tej części Europy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki i akcesoria. Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich. Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej. W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi i przepisami.


Kontakty

Rafał Karwacki
Marketing Manager Poland
Rafał Karwacki