2020-04-14 11:46Materiały prasowe

SAMYANG AF 14mm F2.8 RF z nagrodą TIPA World Awards 2020!

Samyang Optics., LTD., wraz z Focus Nordic Poland - Wiodący producent rozwiązań optycznych oraz wiodący dystrybutor foto video w Polsce mają przyjemność poinformować, że Stowarzyszenie Technical Image Press Association (TIPA) przyznało nagrodę TIPA World Awards 2020 firmie SAMYANG za obiektyw AF 14 mm F2,8 RF w kategorii -

NAJLEPSZY OBIEKTYW SZEROKOKĄTNY DO APARATÓW BEZLUSTERKOWYCH

Super szerokokątny obiektyw 14 mm Samyang został tak zaprojektowany, aby pozwolić Użytkownikowi na uzyskanie unikalnej perspektywy i tworzenie wielu kreatywnych efektów.

Obiektyw o polu widzenia prawie 114 mm i możliwości ustawiania ostrości z odległości 0,2 m (8 cali) oraz przysłoną w zakresie f / 22 do f / 2.8 posiada dodatkowo kompaktowy rozmiar (9,5 cm - 3,75 cala), uszczelnioną konstrukcję i uchwyt filtra - przydatny do kreatywnych efektów.

 

 

Pierwszy na świecie obiektyw AF 14 mm F2.8 z mocowaniem RF został zaprojektowany tak, aby użytkownicy mogli cieszyć się szerszą perspektywą możliwości przy wykorzystaniu aparatów bezlusterkowych.

Więcej informacji:

https://samyanglensglobal.com/en/product/product-view.php?seq=446

 

[O TIPA]
Ponad 30 wydawców z Europy i innych części świata należy do organizacji TIPA (Technical Image Press Association).  To właśnie redaktorzy naczelni i redaktorzy techniczni tych Wydawnictw stanowi tę organizację.

Od 1991 r. TIPA przyznaje wiele nagród w kilku sektorach, w tym w dziedzinie obrazowania. W 2018 r. TIPA zmieniła nazwę nagrody na „Nagrodę światową TIPA” aby odzwierciedlić obecny skład jej członków, jej publikacje, a także globalny wpływ samej nagrody TIPA. https://www.tipa.com


O nas Focus Nordic – Poland

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów foto wideo digital w tej części Europy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki i akcesoria. Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich. Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej. W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi i przepisami.


Kontakty

Rafał Karwacki
Marketing Manager Poland
Rafał Karwacki