2022-06-21 12:42Materiały prasowe

Nowy gimbal Zhiyun Weebill 3 - nowa konstrukcja, nowe możliwości.

Zhiyun Weebill 3Zhiyun Weebill 3

Nowy gimbal Zhiyun Weebill 3 posiada zupełnie nową konstrukcję SLING 2.0. Konstruktorzy zadbali o lepszą ergonomię, dodano wbudowany mikrofon, oświetlenie oraz wydajny, wbudowany akumulator, który umożliwia bezproblemowe, całodzienne użytkowanie.

Weebill 3 zwiększa możliwości filmowania i fotografowania. Lekka konstrukcja daje Użytkownikom możliwość efektywnej pracy, uwolnienia się od stresu związanego z uciążliwym sprzętem i skupienia się na czystej pracy artystycznej.

Zhiyun Weebill 3

Zhiyun Weebill 3

W nowym systemie SLING 2.0 wprowadzono trzy ważne ulepszenia w zakresie ergonomii: uchwyt w kształcie litery L, który jest bardziej stabilny podczas samodzielnej pracy gimbala, nową podpórkę pod nadgarstek oraz przesunięty, rozkładany uchwyt, który zapewnia o ponad 40% większe podparcie nadgarstka, przenosząc ciężar na ramię.

Dodatkowe wsparcie zmniejsza zmęczenie, umożliwiając komfortowe użytkowanie przez dłuższy czas. Przesunięcie uchwytu do dolnej części gimbala zapewnia lepszą stabilność i zapobiega drganiom podczas filmowania pod małym kątem.

Zhiyun Weebill 3

Zhiyun Weebill 3

W skład uchwytu wchodzą przyciski obsługiwane kciukiem, mini joystick sterujący a także spust pod palcem wskazującym i pokrętło sterujące, które można dostosować do preferencji trybów fotografowania i parametrów działania, takich jak pochylenie aparatu, ruch wzdłuż osi, podążanie za ostrością itp.

Weebill 3 posiada wbudowany mikrofon i lampę led o mocy 1000 lumenów, co zapewnia szybką i efektywną konfigurację i fotografowanie. Te wygodne, wysokiej jakości akcesoria dodatkowe uwalniają filmowców od kłopotów związanych z dodatkowymi przewodami i ciężarem dodatkowych akcesoriów.

Zhiyun Weebill 3

Zhiyun Weebill 3

Wbudowany mikrofon umożliwia nagrywanie w trybie kardioidalego ustawienia ostrości z funkcją redukcji szumów, natomiast jasne światło wypełniające oferuje regulację temperatury barwowej w zakresie 2600-5400K, co pozwala spełnić wymagania każdej sceny.

W porównaniu z poprzednią wersją, WEEBILL 3 ma teraz potężny wewnętrzny akumulator o pojemności 7800 mAh, który zapewnia do 21 godzin pracy przy całodziennym filmowaniu. Dzięki obsłudze szybkiego ładowania PD (0-100% w 2 godziny) i ładowania podłączonych aparatów (5 V/1 A) Weebill 3 oferuje wyjątkową wytrzymałość przy minimalnym czasie przestoju.

Cena i dostawa

Sprzedaż nowego gimbala rozpocznie się w czerwcu br. Sugerowana cena detaliczna: 2590,00 zł.

Specyfikacja:

  • Nowa konstrukcja, która zmniejsza zmęczenie podczas obsługi
  • Obsługuje większość profesjonalnych aparatów
  • Wbudowany mikrofon i mocna lampa LED (1000 lumenów)
  • Płytka szybkiego uwalniania z wbudowanym kluczem magnetycznym
  • Wydajny akumulator wystarczający na 21 godzin pracy
  • Ładowanie Power Delivery (PD)
  • Lekka konstrukcja


O nas Focus Nordic – Poland

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów foto wideo digital w tej części Europy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki i akcesoria. Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich. Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej. W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi i przepisami.


Kontakty

Rafał Karwacki
Marketing Manager Poland
Rafał Karwacki