2022-03-08 11:40Materiały prasowe

Nowy Crane M2S - wszechstronny gimbal o kompaktowym rozmiarze od Zhiyun!

Zhiyun Crane M2SZhiyun Crane M2S

W dzisiejszych czasach najważniejszymi elementami pracy z gimbalem są elastyczność, mobilność i kompaktowy kształt o niewielkich rozmiarach. Zhiyun – wiodący producent gimbali na świecie przedstawia nowy Crane M2S – gimbal, który uosabia wszystkie te cechy.

Zhiyun Crane M2S_

Zhiyun Crane M2S

Niezależnie od tego, czy filmujesz smartfonem, jeździsz na nartach z kamerą sportową, czy nagrywasz film na YouTube aparatem bezlusterkowym, nowy Zhiyun Crane M2S to gimbal dla Ciebie!

Ważący zaledwie 549 g Crane M2S, podobnie jak gimbal do telefonu,  jest bardzo łatwy w transporcie ale jest w stanie obsłużyć bardziej zaawansowany sprzęt jak aparaty bezlusterkowe np. Sony A7SIII z małymi obiektywami typu premium.

Zhiyun Crane M2S

Zhiyun Crane M2S

W porównaniu ze standardową serią Crane M2, nowy gimbal ma bardzo lekki korpus, mocniejsze silniki i rozszerzone osie. Te cechy czynią go niezbędnym narzędziem dla filmowców i twórców treści.

Kolejną nowością jest wbudowana w gimbal bardzo jasna lampa. Dzięki zastosowaniu technologii wzmacniacza lumenów, może ono emitować światło o jasności ponad 1000 lumenów na powierzchni 2,8 m², co idealnie nadaje się do filmowania obiektów bezpośrednio w kadrze.

Temperatura barwowa światła wynosi 5500K, a współczynnik CRI 90+. Lampa ma pięć poziomów regulacji i jest dostarczana z czterema dołączanymi filtrami kolorystycznymi, co daje użytkownikowi większy potencjał twórczy i kontrolę.

Zhiyun Crane M2S

Zhiyun Crane M2S

Crane M2S jest wyposażony w najnowszą technologię szybkiego uwalniania aparatu, wcześniej stosowaną tylko we flagowych gimbalach tej firmy. Konstrukcja szybkozłącza w kształcie litery V zapewnia lepszą wydajność pracy, a podwójne blokady bezpieczeństwa gwarantują, że sprzęt zawsze pozostanie stabilny i bezpieczny.

Kompaktowa i elastyczna konstrukcja z intuicyjnymi elementami sterującymi sprawia, że gimbal jest bardzo łatwy w obsłudze w każdej sytuacji. Wyświetlacz o przekątnej 0,66 cala informuje w czasie rzeczywistym o stanie i parametrach pracy zarówno aparatu, jak i gimbala.

Zhiyun Crane M2S

Zhiyun Crane M2S

M2S obsługuje szybkie ładowanie USB PD o mocy do 12 W za pośrednictwem złącza USB-C. Czas pełnego ładowania można osiągnąć w ciągu zaledwie 100 minut. W pełni naładowany Crane M2S może działać nawet przez 10 godzin (w zależności od ustawień i temperatury otoczenia).

Obsługiwane aparaty można bezpośrednio podłączyć za pomocą kabla USB-C.  Pozwala to na bezpośrednie sterowanie migawką i zasilaniem aparatu prądem o natężeniu do 5 V/1 A, co wydłuża żywotność jego akumulatora.

Cena i dostawa

Sprzedaż nowego gimbala rozpocznie się w marcu 2022 r.

Sugerowana cena detaliczna:

Zhiyun Crane M2S: 1390,00 zł.

Zhiyun Crane M2S Combo: 1790,00 zł.

Specyfikacja:

  • Bardzo lekki korpus (549 g)
  • Kompaktowa konstrukcja
  • Mocniejsze silniki i wydłużone osie pracy
  • Bardzo jasne światło wbudowane w gimbal
  • Dostępne różne tryby fotografowania: Pan Follow, Follow, Lock, POV, Vortex, Go, itp.
  • Technologia Quick Release 4.0 firmy Zhiyun.
  • Obsługa szybkiego ładowania przez USB PD
  • Możliwość zasilania aparatu przez USB-C

 


O nas Focus Nordic – Poland

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów foto wideo digital w tej części Europy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki i akcesoria. Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich. Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej. W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi i przepisami.


Kontakty

Rafał Karwacki
Marketing Manager Poland
Rafał Karwacki