2022-03-23 12:36Materiały prasowe

Nowa kreatywna żarówka od Nanlite!

Nanlite PavoBulb10CNanlite PavoBulb10C

Firma Nanlite wprowadza na rynek kolejną innowacyjną lampę LED, która pozwoli zrealizować nowe pomysły wszystkim ambitnym Twórcom treści!

Nowa lampa PavoBulb 10C zachwyca ciągłym oświetleniem LED przystosowanym do produkcji filmowej i zastępuje tym samym tradycyjne lampy. To zupełnie nowa, kreatywna i kompaktowa lampa, dzięki której nie musisz planować dodatkowego miejsca na rozbudowane oświetlenie. Możesz za to wykorzystać wyposażenie pomieszczenia posiadające standardowe gniazda żarówek.

PavoBulb10C

PavoBulb10C

Lampa PavoBulb 10C jest wyposażona w bardzo duży dyfuzor kątowy i umożliwia odwzorowanie koloru klasy filmowej dzięki najnowocześniejszej technologii mieszania kolorów RGBWW. Umożliwia korzystanie z szerokiego zakresu CCT (2700–7500 K), regulacji G/M, precyzyjnego odwzorowania 36 000 kolorów i 15 personalizowanych efektów specjalnych.

PavoBulb 10C jest niezwykle prosta w obsłudze, a do regulacji jasności/CCT/HUE wystarczy panel sterowania z trzema przyciskami. Twórcy mogą też precyzyjnie dostosować jej działanie za pomocą sterowników przewodowych, wykorzystujących protokoły DMX/RDM lub bezprzewodowo za pośrednictwem aplikacji Nanlink.

PavoBulb10C

PavoBulb10C

Lampę PavoBulb 10C można zasilać na wiele sposobów, w tym za pomocą standardowego gniazda E27 ( zwykły gwint żarówki domowej) wykorzystującego prąd przemienny oraz wejścia USB typu C.

Lampę PavoBulb 10C można z łatwością wkręcić do tradycyjnego gniazda E27. Dzięki temu da się ją zasilać bezpośrednio z gniazda. Można ją też podłączyć do gniazda USB typu C, co oznacza, że nie musisz podłączać tej lampy stołowej do gniazdka elektrycznego, lecz możesz zasilać ją bezpośrednio z adaptera akumulatora (opcjonalnego) lub powerbanku.

PavoBulb10C

PavoBulb10C

PavoBulb 10C jest dostępna w zestawach złożonych z jednej lampy, czterech lub dwunastu sztuk.

Sugerowana cena i dostawa

Sprzedaż nowej lampy LED rozpocznie się w kwietniu 2022

Zestaw Nanlite PavoBulb 10C z 1 lampą : 449,00 zł.

Zestaw Nanlite PavoBulb 10C z 4 lampami i akcesoriami: 2890,00 zł.

Zestaw Nanlite PavoBulb 10C z 12 lampami i rozbudowanymi akcesoriami: 7790,00 zł.

PavoBulb10C

PavoBulb10C

Specyfikacja:

  • Zastępuje standardowe lampy niemigoczącym oświetleniem LED przystosowanym do produkcji filmowej
  • Najnowocześniejsza technologia mieszania kolorów RGBWW
  • Kompaktowa konstrukcja
  • Zasilana z gniazda E27
  • CCT w zakresie 2700–7500 K
  • Sterowanie bezprzewodowe
  • CRI 95 oraz TLCI 97

 

 


O nas Focus Nordic – Poland

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów foto wideo digital w tej części Europy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki i akcesoria. Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich. Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej. W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi i przepisami.


Kontakty

Rafał Karwacki
Marketing Manager Poland
Rafał Karwacki