2020-05-06 08:40Materiały prasowe

NANLITE PavoTube 2 6C. Przenośna lampa LED dla vlogerów i fotografów działających w domu.

Nanlite PavoTube II 6CNanlite PavoTube II 6C

Jednym z produktów oświetleniowych, które w ostatnim czasie spowodowały duże poruszenie w mediach, są mocne i dające ekscytujące możliwości lampy RGBWW LED marki NanLite — PavoTube. 

To proste w obsłudze, kompaktowe, wszechstronne i mocne źródła światła w formie świetlówki, które umożliwiają korzystanie z licznych efektów kreatywnych i są przeznaczone dla współczesnych Twórców treści -vlogerów, streemerów, fotografów czy influencerów.

Teraz nadszedł czas na nowego członka rodziny produktów PavoTube. 

PavoTube II 6C RGBWW LED Tube Light to zupełnie nowa lampa LED marki NanLite, która w założeniu miała być mniejsza i bardziej kompaktowa aby zawsze można było ją zmieścić w torbie na aparat lub aby po prostu nie przeszkadzała a pomagała w pracy!

Dzięki kompaktowym wymiarom i magnesom na obu końcach lampę PavoTube II 6C można zastosować w wielu różnych zaskakujących warunkach! 

Idealnie sprawdzi się zarówno w domowym studiu jak i na planie zdjęciowym. Jest zasilana z dołączonego do zestawu adaptera AC lub za pomocą wbudowanego akumulatora litowo-jonowego.

 

Wbudowany akumulator wystarcza na godzinę pracy przy pełnej mocy a dzięki wyjątkowej konstrukcji lampy PavoTube II 6C możesz ustawić ją pod dowolnie wybranym kątem i korzystać z równomiernego i subtelnego oświetlenia.

Dzięki powszechnie stosowanemu w branży gwintowi ze śrubą 1/4”-20 na obu końcach lampę PavoTube można przymocować do wszystkich nowoczesnych statywów foto/wideo.

Oprócz 15 fabrycznie zaprogramowanych efektów lampa PavoTube II 6C wyróżnia się współczynnikiem CRI równym 95 i TLCI na poziomie 97. Zapewnia doskonałą wierność kolorów i szeroki zakres temperatury barwowej od 2700 K do 7500 K z zaawansowaną korektą zieleni i magenty w trybie CCT oraz możliwością wyboru koloru światła statycznego spośród ponad 36 000 dostępnych opcji w trybie HSI.

Rekomendowana cena sprzedaży 499,90 zł.

Specyfikacja:

  • kompaktowa konstrukcja, wąski kształt ułatwiający pracę i przenoszenie;
  • łatwość użytkowania;
  • temperatura barwowa: 2700K-7500K;
  • CRI 95 i TLCI 97;
  • 15 fabrycznie zaprogramowanych efektów.

 


O nas Focus Nordic – Poland

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów foto wideo digital w tej części Europy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki i akcesoria. Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich. Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej. W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi i przepisami.


Kontakty

Rafał Karwacki
Marketing Manager Poland
Rafał Karwacki