2020-10-21 10:30Materiały prasowe

Nanlite LitoLite 5C - mocna, wszechstronna i kieszonkowa lampa LED

Nanlite LitoLite 5CNanlite LitoLite 5C

Lampa zwraca uwagą swoją kompaktowością i kieszonkową konstrukcją o dużym natężeniu światła wynoszącym nawet 7480 luksów przy odległości 0,3 m i temperaturze barwowej 7500 K.

Jest kompaktowa i wystarczająco jasna, aby zabrać ją wszędzie! Co więcej lampa jest dostarczana razem z dyfuzorem, aby szybko zmiękczyć światło na potrzeby różnych sesji.

 

Nieskończona liczba kolorów, nieograniczone możliwości

Lampa LitoLite 5C charakteryzująca się CRI wynoszącym średnio 95 i TLCI na średnim poziomie 97 zapewnia profesjonalne odwzorowanie kolorów i możliwość skorzystania z rozszerzonego zakresu temperatury barwowej (2700 K–7500 K) w połączeniu z zaawansowaną regulacją zieleni/magenty w trybie CCT. Do wyboru masz ponad 36 000 statycznych kolorów światła w trybie HSI i nieskończone możliwości.

 

Piętnaście zaprogramowanych efektów — bycie praktycznym jeszcze nigdy nie było tak proste!

Piętnaście wbudowanych efektów praktycznych, w tym pętla odcieni, pętla CCT, pętla INT, błysk CCT, błysk HUE, puls CCT, puls HUE, burza, samochód policyjny, telewizja, paparazzi, świeca/ogień, dyskoteka, słaba żarówka, fajerwerki, wybuch i spawanie. Wszystkie efekty zaprojektowano po to, aby ulepszyć Twoje prace i skrócić czas potrzebny na tworzenie skomplikowanych scenariuszy świetlnych.

Światło zawsze i wszędzie

Wbudowany akumulator umożliwia korzystanie z oprawy w dowolnej lokalizacji niezależnie od dostępności źródeł zasilania. Akumulator może pracować nawet 90 minut przy maksymalnej jasności i wytrzymuje do 19,5 godziny przy jasności na poziomie 10%.

Dzięki magnetycznej obudowie i mocowaniu 1/4"–20 umieszczonemu w podstawie modelu 5C możesz zamocować tę oprawę praktycznie wszędzie.

Aktualizacje oprogramowania układowego i zdalne sterowanie przez interfejs Bluetooth

Port USB typu C służy do ładowania i przyszłej aktualizacji oprogramowania układowego.

Lampa LitoLite 5C ma również wbudowany interfejs Bluetooth, dzięki któremu możesz sterować oprawą zdalnie poprzez aplikację. (Uwaga: funkcja Bluetooth będzie dostępna w naszej nowej aplikacji, którą opublikujemy pod koniec tego roku lub na początku przyszłego).

Specyfikacja:

  • Kompaktowe wymiary (108 x 22 x 60 mm)
  • Moc znamionowa: 7 W
  • CRI: średnio 95 TLCI: średnio 97
  • 15 konfigurowalnych efektów
  • Wbudowany akumulator zapewniający nawet 90 min pracy przy 100% intensywności
  • Regulowana temperatura barwowa (2700–7500 K)
  • Wbudowane magnesy
  • Sugerowana cena detaliczna: 429,00 zł


O nas Focus Nordic – Poland

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów foto wideo digital w tej części Europy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki i akcesoria. Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich. Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej. W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi i przepisami.


Kontakty

Rafał Karwacki
Marketing Manager Poland
Rafał Karwacki