2018-08-29 13:27Materiały prasowe

Lexar wrócił o pełnych możliwości produkcyjnych i realizacji dostaw.

null

Zmiana właściciela z Micron na chińską firmę Longsys spowodowała chwilowe zatrzymanie produkcji kart pamięci oraz innych nośników pamięci typu flash firmy Lexar. To już przeszłość! Marka Lexar jest gotowa do realizacji zamówień i wraca na dawne, dobre tory w biznesie!

Marki Lexar nie trzeba przedstawiać. Znane karty pamięci od dawna są cenione wśród entuzjastów fotografii za wysoką wydajność i wyjątkową niezawodność. Decyzja firmy Micron o wstrzymaniu produkcji i sprzedaży tej marki w ostatnim kwartale 2017 roku przyniosła zaskakującą niespodziankę i wzbudziła niepokój u wielu profesjonalnych Użytkowników.

Dzięki nowemu właścicielowi - chińskiej firmie Shenzhen Longsys Electronics Co., Ltd. (lub po prostu Longsys) i jej 20 letniemu doświadczeniu w produkcji rozwiązań opartych na pamięci flash NAND marka Lexar wraca do pełnych zdolności produkcyjnych!

Firma Focus Nordicz przyjemnością pragnie poinformować, że ponownie została wybrana jako dystrybutor produktów Lexar w tej części Europy i jest gotowa do realizacji wszystkich zamówień na produkty Lexar we wszystkich krajach w których posiada swoje oddziały tj; Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii, Islandii, Łotwie, Litwie i Polsce.

Kilka słów od Huabo Cai, CEO firmy Lexar:

"Jestem bardzo podekscytowany ponownym wprowadzeniem marki Lexar na rynek na całym świecie. Lexar jest dynamiczną firmą, posiada doskonałe możliwości w zakresie badań i rozwoju oraz ma głębokie zrozumienie potrzeb naszych Klientów. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że możemy skutecznie rozwijać firmę na różnych rynkach na całym świecie.

Od ponad dwudziestu lat innowacyjnego rozwoju, Lexar jest znaną na całym świecie marką w dziedzinie pamięci flash i cieszy się zaufaniem dzięki doświadczeniu w zakresie przechowywania danych i stwarzania poczucia jednoznacznej wartości dla użytkowników biznesowych i konsumentów ".

Świetna przyszłość dla kart pamięci

Synergia i know-how marek Lexar i Longsys rozwinie i wzmocni gamę produktów i proponowanych rozwiązań. Ciągłe zaangażowanie profesjonalnych fotografów, operatorów kamer i kreatywnych profesjonalistów spowoduje, że zostaną opracowane odpowiednie rozwiązania dla poszczególnych rynków.

Wielokrotnie nagradzana rodzina produktów Lexar obejmuje karty pamięci, czytniki kart, dyski SSD i dyski flash USB, skierowane do profesjonalnych fotografów, operatorów kamer i twórców treści, którzy wymagają wydajnych rozwiązań do zdjęć, 1080p full-HD, 3D, i wideo 4K.

Lexar na targach Photokina 2018

W dniach 26-29 września br Lexar będzie wystawcą na targach Photokina w Kolonii w Niemczech. Zaprezentowane rozwiązania z pewnością będą jednym z największych i najbardziej ekscytujących momentów a wizyta na stoisku musi się znaleźć w kalendarzu każdego profesjonalnego fotografa.

O firmie Lexar

Od ponad 20 lat Lexar jest wiodącą na świecie marką w zakresie przechowywania danych. Wszystkie projekty Lexar są poddawane szeroko zakrojonym testom w laboratoriach Lexar Quality Labs, które wyposażone są w ponad 1100 urządzeń cyfrowych, zapewniających wydajność, jakość, kompatybilność i niezawodność. Produkty Lexar są dostępne na całym świecie w dużych sklepach detalicznych i sklepach internetowych. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź witrynę www.lexar.com

O firmie Longsys

Założona w 1999 r., Shenzhen Longsys Electronics Co., Ltd jest chińską firmą DMS i koncentruje się na aplikacjach NAND flash. To innowacyjna firma z ponad 500 patentami i globalną sprzedażą. Więcej informacji znajdą Państwo na www.longsys.com

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów fotograficznych w Skandynawii
i krajach bałtyckich.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki
i akcesoria.

Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji
z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich.

Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej.

W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi
i przepisami.


O nas Focus Nordic – Poland

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów fotograficznych w Skandynawii i krajach bałtyckich. W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki i akcesoria. Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich. Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej. W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi i przepisami.


Kontakty

Rafał Karwacki
Marketing Manager Poland
Rafał Karwacki