2023-05-18 09:28Materiały prasowe

Lexar rozwija swoją profesjonalną linię CFexpress!

Lexar CFexpressLexar CFexpress

Karty pamięci CFexpress to wybór numer jeden dla profesjonalnych fotografów i operatorów kamer. Dzięki CFexpress użytkownik może w pełni wykorzystać wszystkie funkcje profesjonalnych aparatów, takich jak Canon R3, Nikon Z8 i Sony FX6.

Karty CFexpress są również powszechnie stosowane przez producentów aparatów fotograficznych we wszystkich modelach, co oznacza, że prawdopodobnie staną się standardem branżowym w najbliższej przyszłości. Dzięki nowym kartom pamięci Lexar Professional CFexpress typu B użytkownicy mogą przyspieszyć swoją pracę bez ograniczeń w zakresie kreatywności i limitowania pomysłów! To wszystko dzięki szybkim kartom o dużej pojemności!

Lexar CFexpress

Lexar CFexpress

Zaktualizowane karty pamięci Lexar Professional CFexpress oferują szybszą i bardziej stabilną technologię, która pozwala użytkownikom na obsługę większej liczby klatek na sekundę, większej liczby megapikseli oraz wideo 4K, 6K i 8K. Dzięki kartom CFexpress Lexar z serii Silver, Gold i Diamond użytkownicy mogą cieszyć się najnowszą, najszybszą i najbardziej stabilną technologią w swoich aparatach fotograficznych/wideo w bardzo przystępnej cenie.

Zaktualizowane karty to:

  • Lexar CFexpress Silver Series lepsze parametry dzięki zwiększeniu prędkości odczytu do 1750 mb/s i zapisu do 1300 mb/s (poprzednia prędkość odczytu 1000 mb/s zapisu 600 mb/s).
  • Lexar CFexpress Gold Series zachowuje prędkość odczytu na poziomie 1750mb/s i uzyskuje nową prędkość zapisu 1500mb/s oraz zwiększa rozmiar dzięki dwóm nowym kartom o dużej pojemności 1TB i 2TB.
  • LEXAR CFexpress Diamond Type B i Gold Type A otrzymały standard VPG400, który gwarantuje, że minimalna prędkość zapisu podczas nagrywania wideo wynosi co najmniej 400 MB/s bez utraty klatek.

Lexar CFexpress

Lexar CFexpress

Dzięki nowym kartom pamięci Lexar CFexpress użytkownicy mogą przejść ze starszej i wolniejszej technologii (XQD) na najnowszą technologię CFexpress w znacznie bardziej przystępnej cenie. Ta nowa technologia jest szczególnie ważna dla podstawowych i średniej klasy kamer, które obsługują technologię CFexpress, pozwalając użytkownikom cieszyć się szybszą i bardziej stabilną technologią podczas przechwytywania wysokiej jakości wideo i zdjęć.

Kluczowe dane techniczne

  • Wysokie prędkości zapisu i odczytu
  • Stabilna technologia obsługująca większą liczbę klatek na sekundę
  • Do użytku profesjonalnego
  • Znaczne przyspieszenie pracy fotografa i operatora kamery


O nas Focus Nordic – Poland

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów foto wideo digital w tej części Europy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki i akcesoria. Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich. Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej. W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi i przepisami.

Kontakty

Rafał Karwacki
Marketing Manager Poland
Rafał Karwacki