2017-06-07 09:01Materiały prasowe

LEDGO LED light – Światło dopasowane do wszystkich sytuacji zdjęciowych.

null

Focus Nordic z dumą prezentuje nową markę w swoim portfolio - Ledgo. Firma produkuje wysokiej jakości lampy LED do zdjęć i produkcji wideo oraz oferuje szeroki wachlarz innowacyjnych produktów do wszelkiego rodzaju produkcji scenicznych.

Dodając markę Ledgo do swojego portfolioFocus Nordic jest w stanie zaoferować Klientom pełen zakres oświetlenia wspomagającego plan, zarówno w zastosowaniach studyjnych, jak i podczas użytkowania zewnętrznego. Firma Ledgo Technology Limited znana jest z precyzji wykonania produktów i stale inwestuje w badania i rozwój różnych typów oświetlenia LED przeznaczonego do zdjęć i filmów wideo.

"Spodziewamy się wiele po Ledgo", mówi Jonas Wernbo, CEO z Focus Nordic. "Produkty są bardzo wysokiej jakości i uważamy, że lampy LED zmienią sposób tworzenia obrazów i produkcji wideo. Produkty pasują również do naszego portfolio i ogólnej strategii ".

Chłodne, ciągłe światło

Zalety lamp LED w porównaniu z innymi rodzajami lamp foto (na przykład lampami błyskowymi i klasycznymi B) są bezsprzeczne.

Ciągłe światło oznacza, że użytkownicy w czasie rzeczywistym dokładnie widzą jak światło pada na scenę i gdzie pojawiają się cienie.W przeciwieństwie do klasycznych lamp studyjnych, które oznaczają kadr tylko przy próbnych wyładowaniach. Ponadto, diody LED nie oddają uciążliwego ciepła jak starsze rodzaje lamp z ciągłym światłem.

Diody LED Ledgo mają temperaturę barwową 5600K (światło dzienne) i mają wysoką wartość CRI (przynajmniej RA> 90, zwykle RA> 95), zapewniając równe i naturalne odwzorowanie kolorów sceny. Bardziej zaawansowane lampy są typu Bi-color, co oznacza, że temperatura barwowa światła może ulec zmianie w przedziale 3200-5600K. W ten sposób można je mieszać z istniejącymi źródłami światła w otoczeniu, w którym się znajduje.

Zasilane akumulatorami; różne kształty

Fakt, że są one zasilane akumulatorami stanowi istotną zaletę!Są to względne oszczędności energii. Oznacza to, że lampy można używać we wszystkich pomieszczeniach oraz swobodnie rozmieszczać nie martwiąc się o pobliskie gniazda zasilania.

Inną zaletą jest oświetlenie w różnych kształtach. Oprócz modeli kwadratowych i prostokątnych, Ledgo mają lampki taśmowe, zakrzywione światła i lampki okrągłe otaczające obiektyw. Dostępne są również elastyczne, wodoodporne światła LED!

Wielkość powierzchni światła może być również zmieniana przez połączenie większej ilości diod LED z jednym źródłem światła.

Bezprzewodowa praca zdalna

Niektóre modele Ledgo można obsługiwać poprzez WiFi.

Dostępne są niezależne piloty można także używać smartfon lub tablet do regulacji jasności i temperatury barwowej

Kategorie Ledgo w przypadku oświetlenia LED

Na aparat: LED przeznaczone do użycia z aparatem. Wyposażony w uchylny uchwyt mocowany na gorącej stopce. W tej kategorii są również pierścieniowe lampy, które można zamontować wokół obiektywu.

Zielony ekran: Światła i akcesoria do użytku z zielonym tłem ekranu.

Studio: światło o wysokiej jasności zaprojektowane do użytku w studio i mocowane na statywie. Zasilany przez zasilacz lub potężną baterię Sony V-Lock.

Ultra delikatne światło: LED o dużej powierzchni i zintegrowanym dyfuzorze zapewnia miękkie i przyjemne światło.

Uniwersalne: elastyczne panele LED, które można łączyć w celu tworzenia dużych powierzchni.

Fresnela: koncentruje światło zwiększając jego zasięg. Nadaje się do produkcji koncertowych / teatralnych lub produkcji wideo, gdzie potrzebne są reflektory.

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów fotograficznych w Skandynawii
i krajach bałtyckich.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki
i akcesoria.

Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji
z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich.

Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej.

W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi
i przepisami.


O nas Focus Nordic – Poland

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów fotograficznych w Skandynawii i krajach bałtyckich. W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki i akcesoria. Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich. Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej. W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi i przepisami.


Kontakty

Rafał Karwacki
Marketing Manager Poland
Rafał Karwacki