2021-08-04 13:17Materiały prasowe

Gomatic – fotograficzne torby i plecaki podróżne klasy premium od dzisiaj w Polsce!

W Stanach Nomatic – w Europie Gomatic!

Z dumą ogłaszamy, że Focus Nordic zostało wybrane na nowego dystrybutora marki Gomatic, która po raz pierwszy pojawia się na europejskim rynku a w Stanach Zjednoczonych sprzedawana jest pod nazwą Nomatic.

Firma Nomatic została założona w USA w 2014 r. w ramach projektu Kickstarter. Kilka lat później dołączyła do grona najpopularniejszych producentów, z marką znaną z ekskluzywnych toreb, genialnych funkcji i minimalistycznego designu, mogąc się poczyścić ponad 100 000 zamówień na całym świecie. Para założycieli obrała sobie za cel stworzenie najbardziej funkcjonalnego plecaka podróżnego w historii. Gomatic oferuje dziś pełen katalog ekskluzywnych toreb na aparaty fotograficzne, toreb podróżnych, toreb na co dzień, bagaży i akcesoriów a także linię toreb na aparaty fotograficzne zaprojektowaną i stworzoną we współpracy ze słynnym youtuberem Peterem McKinnonem.

Torby Gomatic to najwygodniejsze rozwiązanie podróżne dla fotografów, autorów treści, bloggerów oraz dla tych, którzy po prostu uwielbiają skrupulatnie przemyślane rozwiązania podróżne na jednodniowe wycieczki, podróże służbowe, weekendowe wypady lub dłuższe wakacje.

 

Peter McKinnon X Gomatic

Słynny operator, fotograf i youtuber, Peter McKinnon, ma ponad 5,4 mln obserwujących i od samego początku był lojalnym klientem firmy. Uwielbia sprzęt i wszelkie akcesoria, których funkcjonalność ułatwia mu tworzenie lepszych treści każdego dnia. Peter wpadł na pomysł, aby nawiązać współpracę z Gomatic i stworzyć „własną” torbę na aparat fotograficzny, bez kompromisów. Ich współpraca zaowocowała fantastyczną linią toreb na aparaty fotograficzne, idealnym ekosystemem do fotografii w podróży, Peter McKinnon X Gomatic.

Gomatic Peter McKinnon

Gomatic Peter McKinnon

Wysokiej jakości torby – funkcjonalne i inteligentne, o minimalistycznym designie

Oferta Gomatic obejmuje szeroki wybór różnych toreb i plecaków z solidnego, wodoodpornego, powlekanego materiału z inteligentnymi detalami i rozwiązaniami, w których główną rolę odgrywa funkcjonalność. Wielofunkcyjne torby posiadają specjalnie wyznaczone i regulowane przegródki do bezpiecznego przechowywania sprzętu, laptopa, tabletu i ubrań, co umożliwia lepszą wewnętrzną i zewnętrzną organizację. Prosty, lecz elegancki dostęp do sprzętu, mocne szwy i zamki, miękkie, ergonomiczne paski, które nie wrzynają się w ramiona, minimalistyczny, ekskluzywny design – to wszystko sprawia, że torba Gomatic nie zawiedzie Cię w żadnych warunkach.

Wybrane produkty z asortymentu Gomatic:

Plecak na aparat fotograficzny Gomatic Peter McKinnon

Plecak na aparat fotograficzny Gomatic Peter McKinnon o pojemności 35 l to niezawodny model na każdą przygodę i najlepszy wodoodporny, solidny plecak, jaki widzieliśmy od dłuższego czasu! Ten plecak zaprojektowany przez Petera McKinnon umożliwia przechowywanie sprzętu fotograficznego i ubrań w specjalnie wyznaczonych do tego przegrodach, nawet na 3-5 dniowej wycieczce. Wyjmowane i składane przegródki, możliwość powiększenia i zewnętrzne paski do transportu pozwolą Ci zapakować ten plecak dokładnie tak, jak chcesz. Znajdziesz w nim miejsce do przechowywania laptopa i tabletu, a także mnóstwo kieszonek z siateczki na mniejsze przedmioty takie jak karty pamięci, kable, osłony na obiektywy itp. Wszystko z logo Pirate Life Petera McKinnon.

Gomatic 40L V2

Opatentowany system pasków umożliwia przekształcenie worka w plecak - zawsze, gdy potrzebujesz większej elastyczności. Każda 40-litrowa torba podróżna zawiera niestandardową torbę na pranie, aby w czasie podróży przechowywać brudne ubrania oddzielone od czystych. Liczne przegródki na sprzęt, buty, ubrania, a nawet kieszeń na butelkę wody i nie tylko – to idealna torba podróżna na wyjazdy służbowe, weekendowy wypad lub przedłużone wakacje.

 

Plecak na ramię Gomatic Navigator 6L

Ten fantastyczny model posiada wodoodporne, zabezpieczone zamki, które gwarantują pełne bezpieczeństwo. Pasek stabilizacyjny dodatkowo rozkłada ciężar plecaka w trakcie podróży. Kieszeń na butelkę z wodą i port na kartę na pasku, idealny na kartę miejską, gdy poruszasz się komunikacją miejską.

Kirstine Lindholm, Product Manager w Focus Nordic: „Bardzo cieszy nas fakt, że możemy wprowadzić markę Gomatic na europejski rynek. Dawno już nie widziałam toreb tak wysokiej jakości. Zostały zaprojektowane z niezwykłą starannością o szczegóły i funkcje, więc nadają się na wszystkie życiowe przygody – to prawdziwy raj organizacyjny.”

 

Najważniejsze cechy:

  • Wysoka jakość, wytrzymałość, wodoodporny materiał
  • Możliwy do adaptacji, wszechstronny system umożliwiający optymalizację wewnętrznej i zewnętrznej organizacji
  • Szybki dostęp do sprzętu, ubrań i innych niewielkich przedmiotów
  • Wygoda noszenia, dobre wsparcie
  • Idealne rozwiązanie na podróże służbowe, weekendowy wypad lub przedłużone wakacje
  • Duży wybór dostępnych akcesoriów

Asortyment Gomatic będzie dostępny od sierpnia 2021 r.


O nas Focus Nordic – Poland

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów foto wideo digital w tej części Europy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki i akcesoria. Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich. Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej. W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi i przepisami.


Kontakty

Rafał Karwacki
Marketing Manager Poland
Rafał Karwacki