2020-10-08 08:03Materiały prasowe

Focus Nordic przedstawia - kamery Brinno - wejdź w niesamowity świat poklatkowych filmów!

Wszyscy widzieliśmy te fantastyczne filmiki przedstawiające krajobraz miejski zmieniający się przez cały dzień, od zmierzchu do świtu, w ciągu kilku sekund. Takie filmy są kręcone metodą poklatkową.  Brinno to producent poklatkowych kamer, które są trwałe, proste w obsłudze, a przede wszystkim niewiarygodnie długo działają na akumulatorach.  Od teraz w dystrybucji Focus Nordic Poland!

 

Wszyscy zachwycamy się filmami poklatkowymi ale potem uświadamiamy sobie, ile trzeba się przy nich napracować — kilka tysięcy zdjęć połączyć w obróbce w jeden film. Potrzeba na to czasu i odpowiednich umiejętności.

Firma Brinno rozwiązała ten problem!

Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi i inteligentnemu designowi jeszcze nigdy przygotowanie filmu poklatkowego nie było tak proste.

Zrób sekwencję zdjęć z wybranym odstępem czasowym i określonym harmonogramem. Gdy skończysz rejestrowanie zdjęć, film poklatkowy zostanie automatycznie wygenerowany, co oznacza, że nie marnujesz czasu na edycję zdjęć i możesz go natychmiast udostępnić.

 

Dodaj do tego niesamowitą wydajność akumulatorów a przekonasz się, że masz wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować świetny film poklatkowy.

To doskonałe rozwiązanie, gdy chcesz udokumentować budowę lub przygotować animację poklatkową z dziećmi.

BRINNO TLC200PRO. Sugerowana cena detaliczna 999 zł.

Do tej kamery można zamocować wymienny obiektyw z mocowaniem CS, w tym dołączony do zestawu obiektyw 19 mm. Zasilanie z akmulatora nawet do 40 dni (w zależności od konfiguracji). Rozdzielczość: 1280 x 720.

 

BRINNO TLC2020. Sugerowana cena detaliczna 1890 zł.

Kamera, który wykorzystuje czujniki HDR i FHD, aby rejestrować filmy w rozdzielczości 1920 x 1080 o polu widzenia równym 118°. Zasilanie z akmulatora nawet do 82 dni (w zależności od konfiguracji).

 

BRINNO BCC100 BUNDLE PACK. Sugerowana cena detaliczna 949 zł.

Zestaw z obudową zabezpieczającą kamerę budowlaną przed warunkami atmosferycznymi. 140-stopniowe pole widzenia umożliwia uchwycenie panoramicznego obrazu placu budowy łatwo i prosto. Zasilanie z akmulatora nawet do 50 dni (w zależności od konfiguracji). Rozdzielczość: 1280 x 720

 

BRINNO BCC200 BUNDLE PACK. Sugerowana cena detaliczna 1590 zł.

Zestaw z kamerą TLC200PRO, obudową IPX4 odporną na pyły i warunki atmosferyczne oraz zaciskiem ze stopu aluminium lotniczego klasy przemysłowej. Rozdzielczość: 1280 x 720.

 

BRINNO BCC2000 BUNDLE PACK, Sugerowana cena detaliczna 2890 zł.

Zestaw z profesjonalną kamerą budowlaną TLC2000; regulowanym zaciskiem mocującym i solidną obudową. Rozdzielczość: 1920 x 1080

 

Dzięki inteligentnemu zasilaniu zastosowanemu w kamerach marki Brinno już teraz jest możliwe uchwycenie magicznej zmiany pór roku.

Ciekawi Cię jak długo możesz filmować za pomocą kamery Brinno? Tutaj możesz to policzyć za pomocą inteligentnego kalkulatora tej marki:

http://www.brinno.com/support/time_setting_calculator

Kamery są już dostępne w Focus Nordic Poland.

Specyfikacja:

  • Łatwość użytkowania
  • Automatyczne generowanie filmu poklatkowego
  • Łatwe mocowanie
  • Świetna jakość obrazu
  • Wymienne obiektywy (nie wszystkie modele)

 


O nas Focus Nordic – Poland

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów foto wideo digital w tej części Europy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki i akcesoria. Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich. Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej. W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi i przepisami.


Kontakty

Rafał Karwacki
Marketing Manager Poland
Rafał Karwacki