2017-03-01 09:00Materiały prasowe

Firma Focus Nordic rozpoczyna dystrybucję produktów Hähnel w Polsce

null

Focus Nordic rozszerza swoje portfolio produktów o markę Hähnel.

Wizją naszej firmy jest dostarczanie naszym klientom szerokiego asortymentu wiodących marek z branży fotograficznej. Hähnel wpisuje się w tą strategię z szeroką gamą produktów; baterii, ładowarek, pilotów,wyzwalaczy oraz innych akcesoriów.

Korzyści dla obu stron

Jesteśmy bardzo dumni, że Hähnel wybrał nas na swojego dystrybutora w Polsce. ", Mówi Karsten Rath, Dyrektor Marketingu w Focus Nordic. "Mieliśmy fantastyczny start w Polsce z wieloma markami i Hähnel pozwoli nam na jeszcze bardziej kompletną ofertę”

Istnieje również wiele korzyści dla Hähnel, zmieniając dystrybutora na Focus Nordic, Chris Hähnel, CEO Hähnel Industries, mówi:

"Hähnel Industries nie ma środków do zarządzania wieloma, niezależnymi dystrybutorami jednocześnie zapewniając im wsparcie jakiego potrzebują. Zmiana na Focus Nordic pozwala Hähnel Industries kontynuować restrukturyzację i konsolidację sieci dystrybucji w całej Europie. "

Focus Nordic dystrybuuje towary do dziewięciu krajów i ponad 70 milionów osób, co sprawia, że jednym z największych dystrybutorów fotograficznych w Europie, daje to korzyści zarówno dostawcom jak i klientom.

Imponująca ilość marek

Focus Nordic dystrybuuje: Lowepro, Joby, Sirui, lornetki Focus , albumy i ramki Focus, Kowa, Luna, Azden, Lume Cube, Impossible, Lomography, DxO, ExoLens, Gepe, Henzo, Kipon, Nisi filters, Panono, Pro Mounts, Spider Holster, Walther, Wenpod and VUZE.

Dystrybucja:

Focus Nordic rozpoczyna sprzedaż marki Hähnel od 1 marca.

Po więcej informacji: karsten.rath@focusnordic.dk

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów fotograficznych w Skandynawii
i krajach bałtyckich.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki
i akcesoria.

Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji
z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich.

Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej.

W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi
i przepisami.


O nas Focus Nordic – Poland

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów fotograficznych w Skandynawii i krajach bałtyckich. W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki i akcesoria. Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich. Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej. W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi i przepisami.


Kontakty

Rafał Karwacki
Marketing Manager Poland
Rafał Karwacki