2017-03-01 08:30Materiały prasowe

Chcąc wzbudzić zainteresowanie młodzieży przyrodą Focus Nordic wprowadza lornetkę dla początkujących.

null

Lornetka Focus Junior 6x21 jest specjalnie zaprojektowana do stosowania w młodym wieku, od czterech lat wzwyż. Jest zabawa jest zainteresowanie odkrywaniem otoczenia.

Duże zapotrzebowanie

Jest wiele dzieci, które chcą towarzyszyć swoim rodzicom i starszemu rodzeństwu w obserwacjach ptaków i przyrody, i które prawdopodobnie również chciałby mieć swoją lornetkę. Jednak może to być trudne, ponieważ lornetki są często duże i ciężkie, a odległość między okularami jest zbyt duża dla oczu dziecka.

Lornetka Focus Junior jest specjalnie skonstruowana, jeden zawias centralny, zapewnia dobrą stabilność i dopasowanie do szerokości oka 50 - 63 mm, dzięki czemu pasuje do grupy docelowej.

„Przez wiele lat, podczas różnych spotkań z obserwatorami przyrody,byłem pytany o dobre lornetki dla małych dzieci”, mówi Hasse Bergquist, Product Manager z Focus Nordic AB", a teraz po długiej pracy nad rozwojem lornetek, możemy wreszcie przedstawić Focus Junior. Po wielu próbach doszliśmy do wniosku, że 6-krotne powiększenie jest idealnym kompromisem pomiędzy zbliżeniem się do obiektu, a łatwością w obsłudze.

Szeroka dystrybucja niższe ceny

Lornetki Focus są sprzedawane w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Estonii, na Łotwie, Litwie, Islandii, Wyspach Owczych i Polsce. Sprzedaż w szerokiej dystrybucji i dużych ilościach, pozwala na obniżenie cen. Celem jest to, aby wszystkie zainteresowane dzieci, dostały swoje lornetki.

Specyfikacja

  • Powiększenie: 6x
  • Średnica obiektywu 21 mm
  • Pole widzenia 1000 m: 120 m
  • Odległość od oka: 10 mm
  • Regulacja dioptrii: -3D +3D
  • Minimalna odległość obiektu: 3 m
  • Duże pokrętło ostrości
  • Gumowa obudowa pozwala na bezpieczny uchwyt
  • Jeden centralny zawias dla lepszej stabilności
  • Waga 180 g

Cena i dostępność

Focus Junior będzie dostępny od marca 2017 w cenie:

Focus Junior 6x21, 134 zł

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów fotograficznych w Skandynawii
i krajach bałtyckich.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki
i akcesoria.

Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji
z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich.

Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej.

W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi
i przepisami.


O nas Focus Nordic – Poland

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów fotograficznych w Skandynawii i krajach bałtyckich. W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki i akcesoria. Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich. Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej. W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi i przepisami.


Kontakty

Rafał Karwacki
Marketing Manager Poland
Rafał Karwacki