2022-01-14 11:22Materiały prasowe

Boundary – nowa marka toreb i plecaków foto-video dopasowana do Twojego stylu!

Boundary - NOWA marka toreb i plecaków foto-video dopasowana do Twojego stylu!Boundary - NOWA marka toreb i plecaków foto-video dopasowana do Twojego stylu!

Boundary Supply to marka lifestylowa o charakterystycznym designie, tworząca funkcjonalne rozwiązania, które ułatwiają codzienną pracę i sposób podróżowania.

Marka z misją ograniczenia konsumpcjonizmu poprzez tworzenie odpornych na działania mechaniczne i upływ czasu produktów i wspieranie inicjatyw, które przynoszą bezpośrednie korzyści dla środowiska.

Boundary tworzy innowacyjne technicznie produkty w duchu równowagi ze środowiskiem, zaprojektowane tak, aby były trwałe a jednocześnie odpowiadały na potrzeby współczesnych Użytkowników.

Firma dostarcza innowacyjne technicznie i trwałe plecaki, torby na ramię oraz różne etui na aparaty fotograficzne.  Produkty Boundary czynią życie wygodniejszym, niezależnie czy jesteś w podróży w pracy lub poza nią. Poniżej prezentujemy tylko kilka wybranych serii z wysokiej jakości wytrzymałego asortymentu firmy Boundary.

Modułowe systemy zapewniają wygodne i proste rozwiązanie do przenoszenia sprzętu osobistego, fotograficznego i akcesoriów. Nie boją się brudu i ciężkich warunków pracy. Te torby to projekt oparty na funkcjonalności, stworzony z myślą o dynamice codziennego życia, na szlaku lub poza nim.

Produkcja Bluesign® zmniejsza zużycie wody, energii i chemikaliów

Bluesign® oznacza zmniejszony wpływ na środowisko w trakcie łańcucha dostaw od fabryki do produktu końcowego, zapewniając jednocześnie etyczne traktowanie pracowników fabryki. Bluesign® pomaga fabrykom działać bardziej efektywnie, co zmniejsza całkowite zużycie wody, energii i środków chemicznych.

Zatwierdzone fabryki muszą spełniać rygorystyczne standardy kontroli zanieczyszczeń, a także charakteryzować się najsurowszymi na świecie wymaganiami bezpieczeństwa chemicznego dla tekstyliów. Poprzez ten certyfikowany łańcuch dostaw Boundary może pomóc zmienić tradycyjny paradygmat i swoje wysiłki, aby dostarczyć produkty w duchu równowagi środowiskowej. Firma zobowiązała się do korzystania z certyfikowanych materiałów Bluesign® i jeszcze bardziej aktywnego wykorzystywania certyfikowanych materiałów Bluesign® we wszystkich swoich projektach.

 

Zrównoważony rozwój, również jeśli chodzi o wybór materiałów

Boundary poświęca mnóstwo uwagi na materiały, z których tworzy produkty i zapewnia i zapewnia wysoki poziom innowacji dzięki wysokiej jakości materiałom Bluesign®.

Wykorzystujemy jedną z najmocniejszych tkanin nylonowych na rynku, materiały pochodzące z recyklingu, które zostały przekształcone w wytrzymałe przędze wysokiej jakości, X-Pac, która jest 3-warstwową laminowaną konstrukcją tkaniny z 210D / Multicam 500D Nylon Cordura® z Barricade ™ DWR oraz włókna Kevlar® X-Ply, aby dodać stabilność ukośną i wytrzymałość na rozdarcie, a następnie pokryć wszystko 100% wodoodporną laminacją PET. To jest X-pac – nie spotkasz się z tym na co dzień.

Magnetyczny system mocowania jest kolejnym kluczowym elementem systemu modułowej konstrukcji Boundary. Pozwala on na szybkie mocowanie akcesoriów wewnątrz plecaka. Magnetyczny osprzęt to kolejna świetna funkcja, zabezpieczająca sprzęt dzięki systemowi auto-locking na paskach. Życie w podróży staje się wygodniejsze!

Zamki błyskawiczne YKK StormGuard

Suwaki YKK® StormGuard to wodoodporne, wysokiej jakości suwaki na każdą pogodę, zapewniające doskonałą ochronę i łatwy dostęp do wewnętrznych przegródek. Długotrwałe i wytrzymałe.

O firmie Boundary

Przywiązanie firmy Boundary do zrównoważonych rozwiązań i produkcji wysokiej jakości toreb i plecaków to główny element strategii jej rozwoju. To wszystko dzięki wysoce funkcjonalnym produktom i innowacjom technicznym. Czerpiemy inspirację z tworzenia trwałych produktów i wspierania inicjatyw, które są bezpośrednio korzystne dla środowiska. Dzięki temu firma stworzyła funkcjonalny design i produkty, które pasują do dynamizmu codziennego życia, na szlaku lub poza nim.

Każdy etap procesu produkcyjnego i każdy aspekt biznesu ma wpływ na środowisko i ludzi, więc Boundary szczyci się jako marka, która wdraża materiały Bluesign® w każdym produkcie. Marka wspiera uczciwe praktyki, bezpieczne warunki pracy i zrównoważoną produkcję tkanin w całym łańcuchu dostaw.O nas Focus Nordic – Poland

Focus Nordic jest największym dystrybutorem produktów foto wideo digital w tej części Europy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo znane marki foto – video w tym aparaty, lornetki i akcesoria. Przewaga biznesowa Focus Nordic opiera się na sprawnej i bezpośredniej dystrybucji z naszego własnego magazynu co zapewnia efektywną sprzedaż na terenie całej Skandynawii i krajów bałtyckich. Dzięki naszemu potencjałowi a także skali składanych zamówień możemy zaproponować najlepsze ceny produktów i sprawną logistykę w każdej grupie asortymentowej. W Focus Nordic zwracamy szczególną uwagę na warunki pracy i ochronę socjalną realizowane u naszych dostawców z całego świata. Dzięki naszemu członkostwu w projekcie BSCI (Business Social Compliance Initiative – globalnej inicjatywie w zakresie monitorowania społecznego, wspierającej handlowców, importerów oraz wszystkie podmioty zaangażowane w poprawę warunków pracy w łańcuchu dostaw) wspieramy organizację w zakresie tworzenia kodeksu postępowania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi dostawcy respektują prawa człowieka i działają zgodnie z przyjętymi regulacjami prawnymi i przepisami.

Kontakty

Rafał Karwacki
Marketing Manager Poland
Rafał Karwacki