2019-03-15 09:39Tiskové zprávy

Rychlý portrétový objektiv pro Sony

null

Společnost Samyang rozšiřuje svou řadu AF objektivů pro bezzrcadlovky Sony s full frame snímačem díky tomuto klasickému, rychlému objektivu; Samyang AF 85mm f/1.4 FE.


Nový teleobjektiv Samyang AF 85 mm f/1.4 FE se svou krátkou ohniskovou vzdáleností a velkou maximální clonou je ideálním objektivem pro každého fotografa, který miluje portréty a jiné snímky s jemným a krásným efektem bokeh!

Jedná se o šestý AF objektiv Samyang určený pro bezzrcadlovky s bajonetem Sony E. Stejně jako u předchozích modelů může být použit jak s full frame fotoaparáty Sony A7 a A9, tak i s řadou Sony A6xxx s APS-C snímačem. Objektiv má rychlý, tichý a přesný motor automatického ostření, což je důležité pro pořizování portrétů, kdy chcete získat dokonalou ostrost na očích fotografované osoby.

Vysoká ostrost a krásný bokeh

Objektiv Samyang AF 85 mm f/1.4 FE je navržen tak, aby poskytoval vynikající optický výkon, vysokou ostrost a krásný bokeh. Optická konstrukce tohoto objektivu se skládá z 11 členů uspořádaných v 8 skupinách a zahrnuje 1 ED člen s nízkým rozptylem světla pro zabránění chromatické aberace. Pro dosažení maximálního rozlišení použila společnost Samyang také 4 HR členy (High Refractive) s vysokým indexem lomu. Ty také přispívají k relativně kompaktní velikosti objektivu (méně než 10 cm). Díky 9ti lamelové cloně lze vytvořit měkké, rozmazané pozadí.

Efektivní povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC) od společnosti Samyang zajišťuje, že snímky vždy vykazují vysoký kontrast a lesk, stejně tak jako neutrální reprodukci barev. Aby se zabránilo riziku vzniku odrazů v silném bočním světle, může být na objektiv nasazena sluneční clona.

Cena a dostupnost:

Samyang AF 85 mm f/1,4 FE bude dostupný letos na jaře.

MOC CZ: 16.699,- CZK
MOC SK: 665 €

Pro více informací: matej.sumka@focusnordic.cz


Přehled důležitých vlastností

  • Rychlý 85mm teleobjektiv s bajonetem Sony E / FE
  • Kompatibilní s full frame (může být také použito se snímačem APS-C)
  • Rychlé a tiché automatické ostření
  • Vysoká kvalita optické konstrukce s HR a ED členy
  • Měkký a krásný efekt bokeh


Samyang AF objektivy s bajonetem Sony E

Samyang AF 14 mm f/2,8 FE

Samyang AF 24 mm f/2,8 FE

Samyang AF 35 mm f/2,8 FE

Samyang AF 35 mm f/1,4 FE

Samyang AF 50 mm f/1,4 FE

Samyang AF 85 mm f/1,4 FE


Technické parametry

Ohnisková vzdálenost: 85 mm
Maximální světelnost: 1.4
Obrazový kruh: 24 × 36 mm (full frame, pasuje také na APS-C)
Bajonet: Sony E / FE
Ostření: automatické
Stabilizace obrazu:
No
Optická konstrukce: 11 členů / 8 skupin
Minimální světelnost: 16
Minimální zaostřovací vzdálenost: 90 cm
Maximální poměr zvětšení: 0.11x (1:9)
Lamely clony: 9
Průměr filtru: 77 mm
Délka: 99,5 mm
Průměr: 88 mm
Hmotnost: 568 g
Dodávané příslušenství: sluneční clona, přední a zadní krytka

Focus Nordic, s centrálou v Gothenburgu je největším distributorem fotografické techniky v Evropě. Sortiment obsahuje řadu silných značek jako jsou Panasonic, Kodak, Lexar, Transcend, Delkin, Sirui, LumeCube, Polariod Originals, Azden, Polaroid, NiSi, Ledgo, Zhiyun, Rotolight, Saramonic, Lenspen, Pro-mounts, . Existuje také řada produktů pod vlastní značkou Focus. Focus Nordic je členem organizace BSCI, která se zavázala ke zlepšení pracovních podmínek v celosvětovém dodavatelském řetězci. Přečtěte si vice na www.focusnordic.cz


O nás Focus Nordic – Czech Republic & Slovakia

Focus Nordic, s centrálou v Gothenburgu je největším distributorem fotografické techniky v Evropě. Sortiment obsahuje řadu silných značek jako jsou Panasonic, Kodak, Lexar, Transcend, Delkin, Sirui, LumeCube, Polariod Originals, Azden, Polaroid, NiSi, Ledgo, Zhiyun, Rotolight, Saramonic, Lenspen, Pro-mounts, . Existuje také řada produktů pod vlastní značkou Focus. Focus Nordic je členem organizace BSCI, která se zavázala ke zlepšení pracovních podmínek v celosvětovém dodavatelském řetězci. Přečtěte si vice na www.focusnordic.cz


Kontakty

Matej Sumka
Country Manager
Matej Sumka