2022-07-20 09:24Tiskové zprávy

Nové chytré produkty ve společnosti Focus Nordic

ToucanToucan

 

Společnost Focus Nordic s hrdostí oznamuje, že byla vybrána jako distributor chytrých produktů společnosti Toucan Solutions.

„Jedná se o pro nás novou produktovou řadu a jsme skutečně šťastní, že produkty Toucan budou patřit do našeho sortimentu,“ říká Rebecca Laanemets, produktová manažerka zodpovědná ve společnosti Focus Nordic za značku Toucan.

Vnímáme zvýšenou poptávku po chytrých produktech, které lidem usnadňují interakci prostřednictvím chytrých produktů pro domácnost nebo prostřednictvím online schůzek.

 

Značka Toucan usnadňuje zabezpečení domova a spojení s ostatními. Společnost se specializuje na chytré a intuitivní produkty pro chytrou domácnost, díky kterým je každodenní život bezpečnější a jednodušší. Podívejte se zřetelně, co se děje u vás doma – prostřednictvím širokoúhlého objektivu ostrého jako břitva, nahrávání v rozlišení 1080p Full HD a nočního vidění s křišťálově čistým obrazem. Jednou ze skvělých věcí na produktech Toucan je, že se video historie ukládá po dobu 24 hodin zdarma. 

 

Ve vzrušující řadě produktů značky Toucan najdete u společnosti Focus Nordic produkty jako:

 

Toucan Smart Home

S produkty Toucan Smart Home můžete mít pomocí aplikace Toucan přístup ke svému domovu odkudkoli. Zůstaňte ve spojení nonstop a buďte klidní, i když jste právě mimo svůj domov. 

Řada produktů Toucan Smart Home zahrnuje bezdrátový domovní video telefon, světlometovou kameru, bezdrátové bezpečnostní kamery a mnoho dalšího. 

Produkty se snadno instalují a mají několik chytrých funkcí, jako je mimo jiné obousměrný hovor k dorozumívání prostřednictvím kamery, nahrávání v rozlišení 1080p Full HD a noční vidění s křišťálově čistým obrazem. 

Toucan

 

 

 

Toucan Connect

Řada produktů Toucan Connect zahrnuje konferenční reproduktory, webkamery a videokonferenční systémy, které jsou skvělým pomocníkem během schůzek při práci z domova a schůzek na dálku s kolegy odkudkoli na světě. Produkty jsou vybaveny snadným připojením Plug-and-Play a představují vše, co potřebujete ke spuštění konferencí na dálku a jejich rychlému a efektivnímu provozu. 

 

Toucan

 

Všechny kamery Toucan nabízejí zabezpečené šifrované cloudové úložiště, které chrání vaše soukromí nonstop. K zobrazení nebo ukládání nevyžadují žádné předplatné. Sledujte živý obraz přímo v aplikaci Toucan Smart Home pro chytré telefony, přehrávejte si události a stahujte záznamy všech událostí. 

 

Produkty Toucan budou dostupné v průběhu srpna 2022.

 

Další informace vám poskytneme prostřednictvím e-mailové adresy matej.sumka@focusnordic.cz.

 

 

 

 


O nás Focus Nordic – Czech Republic & Slovakia

Focus Nordic, s centrálou v Gothenburgu je největším distributorem fotografické techniky v Evropě. Sortiment obsahuje řadu silných značek jako jsou Panasonic, Kodak, Lexar, Transcend, Delkin, Sirui, LumeCube, Polariod Originals, Azden, Polaroid, NiSi, Ledgo, Zhiyun, Rotolight, Saramonic, Lenspen, Pro-mounts, . Existuje také řada produktů pod vlastní značkou Focus. Focus Nordic je členem organizace BSCI, která se zavázala ke zlepšení pracovních podmínek v celosvětovém dodavatelském řetězci. Přečtěte si vice na www.focusnordic.cz