2018-10-08 09:00Tiskové zprávy

Focus Nordic, největší evropský distributor fotografické techniky, neustále expanduje.

null

Před několika lety se společnost Focus Nordic rozhodla rozšířit distribuci mimo Skandinávii, když prodej začal v pobaltských zemích. V roce 2016 pokračovalo rozšíření do Polska. Nyní se distribuční síť Focus Nordic rozrostla také o Českou republiku a Slovensko.

Česká republika / Slovensko

Obchodní aktivity budou realizovány pro oba trhy z naší nové kanceláře v Praze. Několik značek, které společnost Focus Nordic zastupuje, budou k dispozici od prvního dne v České republice i na Slovensku; Azden, Crystal Clear, Delkin, Focus, Kodak, Ledgo, Lenspen, Lexar, Lume Cube, Luna, Mitsubishi, Nisi, Pilot, Polaroid, Polaroid Originals, Pro-Mounts, Pritt, 3L, Sirui, Saramonic, Transcend, Zhiyun, Walther and Panasonic. Pro většinu značek má Focus Nordic výhradní distribuci.

Recept na úspěch

"Po úspěšné expanzi v pobaltských zemích a v Polsku vidíme, že náš obchodní koncept funguje i mimo severský region," říká Jonas Wernbo, generální ředitel Focus Nordic. "Jsme přesvědčeni, že bude úspěšný i v České republice a na Slovensku."

"Naše myšlenka mít širokou nabídku silných značek, se stoprocentním zaměřením na fotografii a video, spolu s účinnou a rychlou distribucí, nás činí největším evropským distributorem, což je pozice, kterou nyní dále upevňujeme. Nicméně, to však není nejdůležitější; pro nás je nejdůležitější věc, jak nás vnímají naši zákazníci. Nejsme spokojeni s tím, že jsme největší. Chceme, aby nás naši zákazníci vnímali jako nejlepšího distributora na všech úrovních. Naší ambicí je, aby náš přístup zákazníci vnímali jako profesionální, spolehlivý a příjemný k práci."

"Je velmi důležité, aby naši dodavatelé měli u nás stejnou pozitivní zkušenost a byli spokojeni, protože to umožňuje další rozšíření. Naši partneři mohou také využít naší velikosti. Nákup zboží pro 11 zemí je efektivnější a dává nám příležitost poskytnout jim ty nejlepší podmínky. Jsme přesvědčeni, že pro české i slovenské zákazníky přineseme více vzrušujících značek."

"Neustále pracujeme na udržování firemní kultury, která charakterizuje Focus Nordic. To nemusí být snadné, když podnik roste, ale je to velmi důležité!"

Pro další informace: info@focusnordic.cz


Focus Nordic, s centrálou v Gothenburgu je největším distributorem fotografické techniky v Evropě. Sortiment obsahuje řadu silných značek jako jsou Panasonic, Kodak, Lexar, Transcend, Delkin, Sirui, LumeCube, Polariod Originals, Azden, Polaroid, NiSi, Ledgo, Zhiyun, Saramonic, Lenspen, Pro-mounts, . Existuje také řada produktů pod vlastní značkou Focus. Focus Nordic je členem organizace BSCI, která se zavázala ke zlepšení pracovních podmínek v celosvětovém dodavatelském řetězci. Přečtěte si vice na www.focusnordic.cz


O nás Focus Nordic – Czech Republic & Slovakia

Focus Nordic, s centrálou v Gothenburgu je největším distributorem fotografické techniky v Evropě. Sortiment obsahuje řadu silných značek jako jsou Panasonic, Kodak, Lexar, Transcend, Delkin, Sirui, LumeCube, Polariod Originals, Azden, Polaroid, NiSi, Ledgo, Zhiyun, Rotolight, Saramonic, Lenspen, Pro-mounts, . Existuje také řada produktů pod vlastní značkou Focus. Focus Nordic je členem organizace BSCI, která se zavázala ke zlepšení pracovních podmínek v celosvětovém dodavatelském řetězci. Přečtěte si vice na www.focusnordic.cz


Kontakty

Matej Sumka
Country Manager
Matej Sumka